Minkä ikäisinä?

Anonyymi-ap

Löysitte ensirakkautenne?

3

364

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ala-asteella ihastuin vuosiksi. Yläasteella ihastuin jälleen vuosiksi..sen jälkeen lukiossa rakastuin muttemme srurustelleet,kerroin myös hänelle tunteistani joihin hän ei vastannut.
      Ihastuin sitten erääseen poikaan jonka kanssa seurustelin vajaan vuoden,emme harrastaneet seksiä jos suutelua ei lueta seksiksi. En ollut ihan rakastunut tykästelin ainoastaan ja laitoinkin välit poikki.
      Seuraavaksi lukion kolmannella rakastuin tulevaan mieheeni jonka kanssa olemme edelleenkin yhdessä,lapsiakin on. Rakastan häntä edelleenkin syvästi. Harmikseni en koe hänen takastavan minua juurikaan. Joten tässä ollaan. Mietin jatkoa ja selvittelen.

    • Anonyymi

      Sehän on täysin laillista, jos 40-vuotias seurustelee 25-vuotiaan kanssa.

    • Anonyymi

      Olin noin 9 v. tyttö. En muista tarkkaan, kun tuon ikäisenä ei välttämättä jää mieleen milloin mitäkin tapahtui. Rakastuin joka tapauksessa suunnilleen ikäiseeni poikaan. Sitä kesti 12-vuotiaaksi asti, sitten kohde vaihtui.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      101
      1233
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      91
      850
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      774
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe