Kummasta on paremmat mahdollisuudet löytää kumppani?

Anonyymi-ap

Facebook datingistä vai Facebookin sinkkuryhmistä?

12

546

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kummastakaan, kilpailu on niin kovaa että tälläinen mehtäläinen jää siellä jalkoihin🤔

      • Anonyymi

        Niissä metsissä missä hiihtelen ei käyskentele mahdollisia kumppaniehdokkaita.


    • Anonyymi

      Badoo.com on myös huono treffisivusto, enemmän pintaliitoporukkaa eikä kukaan oikeasti halua tutustua siellä. Kirjoitellaan pari lausetta ja sitten vastapuolen mielenkiinto loppuu

      • Anonyymi

        Sehän on selvä että ulkokuori ratkaisee. 🤦🏻‍♂️


      • Sitä se on varmaan näissä kaikissa. Yleensä kukaan ei vastaa ollenkaan.


    • Anonyymi

      Nyt olen mahdollisesti löytänyt. Datingissä yksi tykkäsi minusta ja minä hänestä takaisin. Olemme jo keskustelleet.

      • Anonyymi

        Menettekö yhdessä uimahalliin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Menettekö yhdessä uimahalliin?

        Emme ainakaan vielä. Mitä sitäpaitsi yrität vihjailla?


    • Live-elämästä se löytyy, jos löytyy.

    • Mulla ei oo Facebookissa mitään sisältöö, mutta se huutaa kun hullu noita kaveriehdotuksia. Millä se sais pois. Kun en mä halua kuitenkaan että instgrami sammuisi. Kun siellä on niin moni seuraamassa, ehkä teistäkin joku?

    • Anonyymi

      Kuinka hyvät on löytää sinkkubileistä?

    • Anonyymi

      Facebook dating siellä pyörii samat naudat. Tykkäyksiä tulee mutta on jossain 300km päässä tai sitten eivät vastaa viesteihin. Ilmeisesti ovat jostain ulkoavaruudesta kun nekin viestit jotka tulee kestää monta päivää saapua. Täytyy sanoa että kyllä epätoivo valtaa mielen kun katsoo tarjontaa. Ehkä on parempi vaan olla yksin.

      Siellä on naisia jotka haluaa esim pitkän miehen. Millään muulla ei ole väliä. Miettikää miten typerää kai sillä kaikella muulla on enemmän väliä kuin pituudella? Hei olet pitkä mies voisitko muuttaa meille asumaan. Anteeksi mitä? tai osa kirjoittaa ettei ole aikaa mutta silti haluaa seurustella. Miten vitussa se voi sopia yhteen? Osa haluaa matkustella kokoajan ja sohvalla ei istuta hetkeäkään kuuma kivi tulee päähän jos rentoutuu. Kuka sellaista jaksaa tai kenellä työssäkäyvällä on aikaa kokoajan matkustella. Mikä vittu siinä matkustelussa on niin tärkeää? Sitten on näitä jotka on koira sitä koira tätä koira tässä koiranäyttely koira koira koira. Eikö ole muuta elämää kuin se koiran nyppiminen ja paapominen? Osa on kuin jostain sketsihahmokisan finaalista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      99
      2065
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      288
      1876
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      327
      1696
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      204
      1555
    5. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      91
      1231
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      31
      1227
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1103
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      65
      1052
    9. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1047
    10. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      58
      1028
    Aihe