Hyvää viikonloppua

Meillä ei vaan ole mitään tulevaisuutta. Rakastan sua silti.
6173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikä menneisyyttä.

Äänestä

On meillä nykyisyys. Se tuntuu tärkeälle juuri nyt. Voihan se olla pelkkä kuplan, mutta sen kuplan tärkeys voi kieliä jostain. Se, että haluaa sanoa, rakastan sinua joka päivä.

Äänestä

Yhdelläkään meillä ei ole taattua tulevaisuutta. On vain tämä hetki.

Äänestä

Älä sano noin😔

Äänestä

Kohtalo sanelee tulevaisuutemme ja käytös.

Äänestä

Niin joo, oot mm liian tukari mun makuuni

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Meillä ei vaan ole mitään tulevaisuutta. Rakastan sua silti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu