Kiinnostaisiko rento massaultratapahtuma Jyväskylästä Kuopioon?
Pohdittu olisi laatua JKU järjestämänä.
Satamailinen Jyväskylä Kuopio
16
295
Vastaukset
- Anonyymi
massatapahtumassa raja 100 kg?
- Anonyymi
Naisille riittää 80 kg
- Anonyymi
Villerunille sopiva ultra. Paino juuri siinä rajalla.
- Anonyymi
Mualiman nappaan kukkova pureskellen, kiljupäissään, Pupuhuhta - Petonen.
- Anonyymi
Miksi keksiä pyörää uudelleen? Kokkolan 24h paras.
- Anonyymi
JKU rahat vähissä. Täytyy repii hynää hölkkääjien selkä nahasta.
- Anonyymi
Menkääpäs hiihtämään,
tuo väli umpisessa - Anonyymi
Milloinkas tämä on, kvg ei osaa, eikä tekoälyttömyyskään, onneksi
- Anonyymi
Ei osannut tekaistu nettiäly varoittaa Samppa Lajusen pisniksistä muutenkaan. JKU ja moni sijoittaja eivät pääse edes vaivaistaloon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei osannut tekaistu nettiäly varoittaa Samppa Lajusen pisniksistä muutenkaan. JKU ja moni sijoittaja eivät pääse edes vaivaistaloon.
miksi ahnehti?
- Anonyymi
Satamailinen Tampereelle ja letu lähettilääksi. Ilon kautta.
- Anonyymi
Rentomailinen kiinnostaa meikää.
- Anonyymi
Tuhansia rahastosijoittajia JKUn lisäksi menettää rahansa säästönsä. Ei ole opiskelu kansantaloutta. Kaikki mittarit olivat punaisella jo pitkään asuntojen arvojen muodostaessa kuplan ja kulissitalous-efektin.
Elämä opettaa. Kuin tie juoksijaa. - Anonyymi
Samppa Lajunen ylimielinen sijoitusguru. Kuka sanoi, että yhdistetyn mestarilla ei olisi älliä? Ukko nauraa matkalla pankkiin.
- Anonyymi
Hä Hää, asuntorahastot vievät taloutta ymmärtämättömien varat....ja niin olla pitääkin...
- Anonyymi
Tämä sopisi Sepolle tavoksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811248
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138883- 83809
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47664Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t243584Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä308578Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55569- 51539
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7530