Poliisi epäilee kolmea miestä taksikuskin ryöstöstä, joka tapahtui perjantaiyönä Turun Haritussa. Poliisin tiedotteen mukaan miehet olivat taksimatkan päätteeksi pahoinpidelleet taksikuskia lyömällä tätä ainakin kasvoihin.
Turussa sattuu ja tapahtuu!
Maksettavaa tulee ja paljon!
https://www.is.fi/turun-seutu/art-2000011052616.html
Miehet pahoinpitelivät kuljettajan ja varastivat taksin Haritussa
Anonyymi-ap
11
203
Vastaukset
- Anonyymi
Missä matu, siellä ongelma.
- Anonyymi
Kuski oli suski..
- Anonyymi
Mites se menikään? Ai niin: "monikultturisuus on rikkaus. ei mulla muuta"
- Anonyymi
Perussuomalaisuus näytti taas rikkautensa Ullatus
- Anonyymi
Eikö busseihin ja takseihin laiteta hälytinnappia kuskille
Liikaa pahoinpitelyyjä uutisissa - Anonyymi
Suomessa annetaan aivan liian lepsuja rangaistuksia varsinkin väkivaltarikoksista! Suurin syy on se, että oikeuslaitos on sekä vihervasemmistolainen että yhä enemmän naisvaltainen!
- Anonyymi
Persu on persu crime
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Korkki kiinni persujuoppo
- Anonyymi
oliko kuski raiskaaja?
- Anonyymi
Persu siis
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012150Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2981940Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041776Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321361
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii261131Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671099- 511057