Luin Kukkamaan Raulin vaali lupauksia.
Ei hän ainakaan VALEHDELLUT siinä hitaassa toiminnassa, mutta miksi minulla on sellainen HÄMÄRÄ muistikuva että hän on VENÄLÄISEN kanssa naimisissa.
Joskus aikoinaan yhden kaverin kanssa oltiin KILTTEJÄ SEKÄ YSTÄVÄLLISIÄ, koska EI OLLUT MITÄÄN TEKEMISTÄ KYLÄLLÄ.
Uimavalvoja Sarren Jorma ja Kukkamaan Rauli kutsuivat meidät naiset kylään Sarren Jorman luo, kun hän asui ala-asteella opettajien asunnoissa.
Totta kai me UTELIAINA NAISINA mentiin ja he kertovat meille, että heillä on VENÄLÄISET NAISET molemmilla mutta heidän naiset olivat Venäjällä.
Eivät tarjonneet edes KAHVIA joten me lähdettiin pois.
Heillä oli niin hyviä juttuja, että aina kun ei ollut muuta tekemistä niin me käytiin juttelemassa Sarren Jorman ja Kukkamaan Raulin kanssa niin minä yleensä olin tuo joka keksi jotain muuta tekemistä niin voitiin lähteä muualle.
En minä kyllä HEITÄ SYRJINYT, koska minä sentään HENGAILIN HEIDÄNKIN SEURASSA vaikka monet KIERSI HEIDÄT JOSTAIN SYYSTÄ KAUKAA.
Nyt on kyllä PERSUT keksineet kunnon paskan.
Anonyymi-ap
1
204
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi olen LOUKANNUT KUNNIOITA, koska minä istuisin TAPOSTA seuraavaksi vankilassa.
Äitini sanoi yksi päivä, että: Xxxxx on hyvä poliisi.
Minä sanoin, että: Joo niin onkin ja hänen kanssa saa SENTÄÄN HUUTAA puhelimessa.
Hän kysyi: Mistä te huusitte?
Minä sanoin, että: Asiasta huudettiin molemmat, mutta ennemän se huuto tais olla molemmin puolista PAINEIDEN PURKUA ja minä aloin tuon jälkeen huutamaan KAIKILLE TAKAISIN, KOSKA MINÄ OLIN KUUNNELLUT KOKOAJAN TOISTEN HUUTOA TURHISTA ASIOISTA.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 595060
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1784378- 724068
- 1334043
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans533755Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe843579- 1163253
- 572988
- 252766
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p172584