Nyt on lunta ja kaikkien ihmisten on pakko hiihtää 24/ 7! Ei ole tekosyitä ja näitä sallita! Muna pystyssä kiihkon vallassa kuola valuen pitää hinkata suksilla menemään. Laturaivossa pitää hakata kaikki hitaammat, erityisesti lapset koska kaikki mahdolliset ladut on varattu eliitti himohomo hiihtäjille ja vauhdin on oltava maksimaalinen!!
Jalkakäytäviä ei aurata koska eliitti hiihtäjille nämä ovat varattu ja perse vaatii koko käytävän luistelutyylissä.
Vaadimme hiihtokanavan, mitää muuta ei saa mediassa näyttää kuin hiihtoa, HIIHTOA JA HIIHTOA!!!
Suomen nimi on muutettava Hiihtolaksi ja lippuun on laitettava sukset. Presidentiksi se saatanan Mämmillä turvonnut partajeesus ja sukset viralliseksi asusteeksi.
Kaikki julkiset palvelut pitää muuttaa niin että suksilla asiominen on mahdollista, mikäli tätä ei tehdä on kyseessä syrjiminen ja nouseee meteli. Me hiihtäjät vaadimme suksilla pääsyä kaikkialle ja me lle Suomen napa, vitut muista ihmisistä!
Aaaaaaahhhh spermat ruutuun hiihdon aikana......
Hiihto tuo eliitti laji!
Anonyymi-ap
0
127
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kolme miestä joukkoraiskasi nuoren naisen metsässä Helsingissä.
https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011193871.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=pr2702387- 971921
- 911413
Sunnuntai terveiset kaivatulle
Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!711130Eräästä kalastuksenvalvojasta leviää video !
Ennemmin tai myöhemmin tänne palstalle tulee videonpätkä, jossa kerrotaan paikallisesta "kalastuksen valvojasta". Ei si171112Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?
Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman391011Aika usein mietin sitä
Että miksi juuri minä olen se jonka kanssa haluaisit vakavampaa? Mikä minusta voi tehdä sellaisen että koet niin syviä t46971- 47968
- 46942
IS Viikonloppu 26.-27.4.2025
Koviksen ovat laatineet Eki Vuokila ja piirrospuolista vastaa Lavonius, jolloin 2,5 vaikeusasteen ristikko on saatu aika39905