lapsellinenmied, niiin

älyllyys poistuu kuin siemenen syöksy ku htulee,

miyä enemmän lspsis dsitä tygmempi mied onpi
3131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kukan ei ole arvoiseni joten ruiskautan spermani vesddasn pönttöön no ehkä tanskan prinsessa voisi olla.

ri herliä dioille, mieluummin dpermsn vddnspöntgöön..

Äänestä

ytuo on fakraa mitä enemmän lapsia miehellä on, sitä luuserimpi hän on.

Äänestä

Taasko sulla on aloittajaäijä mämminousut? Älä kirjoita ennen ku tasaantuu, sinä pystyt siihen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

älyllyys poistuu kuin siemenen syöksy ku htulee,

miyä enemmän lspsis dsitä tygmempi mied onpi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu