Nyt kaikki juoruakat ja ukot kyttäämään kuka käy pisteellä. ST1llä ja eräässä pääkadun kukkakaupassa leuat louskuttaa tietojen vaihdossa. Kukaan Lapissa vakituisesti asuva ei uskalla käyttää tätä palvelua eikä kausityöntekijätkään, koska tunturirumpu kumajaa.
Neulanvaihtopiste
13
437
Vastaukset
- Anonyymi
Nuo kaikki mihin tarvitaan neulaa on yhdenvertaisia HUUMENEULOJEN kanssa.
Siihen kuuluu verikokeet sekä rokotukset myös.
Nuo on KUNNIANLOUKKAUKSIA, koska lääkärit, hoitajat sekä poliisit jotka ovat käyttäneet ARMEIJAN ovat yhdenvertaisia minun kanssa. Minä olen käynyt panostajan koulutuksen ja kouluttaja on ollut armeijan palveluksessa töissä. Hän on eläkkeellä, mutta ei ELÄKE HÄN TEKEMIÄÄN TÖITÄÄN SENTÄÄN NOLLAA.- Anonyymi
Ainakin Siirtolan Anne näky iloisesti hymyilevän FACEBOOKISSA Saariselkä ryhmän sivulla joka on myös PERSIALAINEN.
Oli pakko ottaa oikein kuva, koska oli niin ONNELLISEN NÄKÖINEN. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainakin Siirtolan Anne näky iloisesti hymyilevän FACEBOOKISSA Saariselkä ryhmän sivulla joka on myös PERSIALAINEN.
Oli pakko ottaa oikein kuva, koska oli niin ONNELLISEN NÄKÖINEN.Oli laittanut isänsä talon kuvan oikein ja näky seinällä oikein olevan varmaan valokyltti jossa lukee MAJA-SERVICE.
Näky siinä kuvassa Siirtolan Rainerin MUSTAN MERSUN keula jollaisilla PERSIASSA SHEIKIT AJELEE. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli laittanut isänsä talon kuvan oikein ja näky seinällä oikein olevan varmaan valokyltti jossa lukee MAJA-SERVICE.
Näky siinä kuvassa Siirtolan Rainerin MUSTAN MERSUN keula jollaisilla PERSIASSA SHEIKIT AJELEE.SIIRTOLAN Annen ystävä Eija Lager näky myös ILOISESTI SEKÄ ONNELLISESTI HYMYILEVÄN PERSIAN K-KAUPAN JA S-marketin sivulla.
Inarin kunnan työntekijöiden esittely sivulla oli niin, kuin olisi MYRKYN NIELLYT. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
SIIRTOLAN Annen ystävä Eija Lager näky myös ILOISESTI SEKÄ ONNELLISESTI HYMYILEVÄN PERSIAN K-KAUPAN JA S-marketin sivulla.
Inarin kunnan työntekijöiden esittely sivulla oli niin, kuin olisi MYRKYN NIELLYT.SIIRTOLAN RAINERI NÄKY NIIN ONNELLISEN NÄKÖINEN OLEVAN Facebookissa myös. Pirkon pirtin PERSIALAISELLA sivulla näky olevan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
SIIRTOLAN RAINERI NÄKY NIIN ONNELLISEN NÄKÖINEN OLEVAN Facebookissa myös. Pirkon pirtin PERSIALAISELLA sivulla näky olevan.
PARPALAN TEIJA oli oikein vetassut aurinkolasit päähän ja PERSIAKSI oli hänenkin facebookinsa muuttunut.
Onnelliselta näytti myös.
- Anonyymi
Kommanfopipo päähän ja menoksi.
- Anonyymi
siitähän se kyttäys ja spekulaatio alkaakin :DD
voi niitä italian pyssyttelijöitä
kukka haisee, no se kuuluu lomaan, mihin poronpurijat on jo tottuneet. siksi autiomajat on niin sontasia ja ne pistetään turistien piikkiin.
- Anonyymi
näitten vihreitten ja kommunistien ja jonkun "biun " sekä demaripunikkien hullun haaveita.. Liekaa tiukemmalle ja nuorisolle kurin palautusta. Auttasiko jos Huumediilereiltä kurkku poikki niin tehdään jossakin muaalla? On turhaa poliisi, tulli ym.viranomaisten taistella jos toisesta suunnasta taistellaan huumeet vapaaksi puolesta.
- Anonyymi
Äkkiä persu piikille.
- Anonyymi
Tuli käytyä oikealla asialla terveyskeskuksessa. Näkyi joku ovi lapulla osoitttu noille huumeneuloille sun muulle hörhöhin viittaville opasteille, että mistä ovesta vedetään, mihin mennään kun halutaan sikailla tai on jo sikailtu. Katsokaa Kiinasta mallia, ei näitä hörhöjä siellä silitellä ei lue ovissa että tänne neulat eikä kopperoita järjestellä.
- Anonyymi
Ja kommareille vanhoja tauti piikkejä.
- Anonyymi
Puuntyöstökoneita saatavilla Angelin Tokmannilta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4493326SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1012551Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj842112Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1401886- 1441717
- 851476
Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi271441Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3221251Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li211201Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021069