En ole kokenut koskaan vastaavaa. Toinen tuntuu magneetilta ja samaan aikaan menen toisinaan aivan sanattomaksi. Ehkä sanoja ei aina edes tarvita, mutta miten minäkin hölösuu menen näin ujoksi. Sitten tulee jopa kiusallinen olo.
Miten voi tykätä jostain niin paljon.
Mutta taidanpa vain tietää miten tyhmä mä olen.. Turhaan kuvittelen mitään.
Ollaan ystävällisiä toisillemme jatkossakin. 🫶
Poskelle tekisi mieli suukko antaa..
Miten voi tykätä jostain niin paljon.
Mutta taidanpa vain tietää miten tyhmä mä olen.. Turhaan kuvittelen mitään.
Ollaan ystävällisiä toisillemme jatkossakin. 🫶
Poskelle tekisi mieli suukko antaa..
Vastaukset 17
Vanhimmat
Käyn whatsappissa vain katsomassa jos häneltä tulisi viesti.. Vaan ei sitä koskaan taida tulla. Ainoastaan työasiaa.
Hyvää yötä kuitenkin sinä kiltti ja lempeä mies.
Samat sanat ihanalle naiselle. 🌹
Olisin jo tunteeni kertonut siellä toisessa paikassa minne lisäsin.. Ja uskon et olisin voinut luottaa että se asia ei leviä mihinkään. Se vain lipui ohi se tilaisuus
T. Aloittaja
Toisessa paikassa minne lisäsit.
Ehkäpä ei ole huomannut sellasta.
Itse en ainakaan käy kattelemassa mitään paikkoja jos ei ole erikseen sanottu että siel
olisi jotain.
Snapchat.
Myönnän, en myöskään uskalla sanoa. Pelkään niin paljon toisen reaktiota, vaikka uskon sen olevan kaikesta huolimatta kypsä, ajatteli hän sit miten vaan.
Ja pelkään myös, et sen jälkeen tulisi kiusallista.
🥰🥰🥰🥰🥰🫠 Nähdään.
Yes! 🫡
Turhaan todella kuvittelet! Minä en koskaan tule olemaan ystävällinen pakkomielteiselle stalkkerille. Pelkkiä pahoja sanoja tulen hänelle sanomaan. Tämä on lupaus!
Etkö todellakaan ymmärrä sitä kuinka ahdistavalta olo tuntui,kun piti pelätä, että koska taas yrität tunkea elämääni väkisin! Hyi saa..na!
Inhoan sinua sydämeni pohjasta asti! Inhoan tapaasi kävellä ja inhoan kaikkea sinussa!
En oo mikään stalkkeri. Olet väärässä paikassa.
Ei ole tarvetta ängetä kenenkään elämään, mut ehkä sun ois syytä mennä tutkituttamaan mielenterveytesi.
Kelle luulet edes puhuvasi? 🤭 Annapa kirjain.
Aloitus on sitten miehelle
Naiselta miehelle sitten.
Käyn usein katsomassa olisiko tullut viesti. mikä vaan meidän paikkaan🥹