Ihmettelin aina persoonasi muuttumista

Sitä, että miten niin hyvin kirjoittava voi yhtäkkiä kirjoittaa kuin joku vihamielinen mielipuoli. Kirjoitti niin huonosti, että ajattelin olevan joku apukoululainen idästä..

Nyt tajuan, että se oli kateellinen ja vihaa uhkuva Mika(ela) W
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole paljoa kirjoittanut täällä, enkä varsinkaan mitään ilkeää. Ihmiset esittävät toisiaan, kannattaa olla tarkkana.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sitä, että miten niin hyvin kirjoittava voi yhtäkkiä kirjoittaa kuin joku vihamielinen mielipuoli. Kirjoitti niin huonosti, että ajattelin olevan joku apukoululainen idästä..

Nyt tajuan, että se oli kateellinen ja vihaa uhkuva Mika(ela) W

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu