Niin mitä väliä sen on, sillä silloin on palkka myös.
Mitä väliä jos kerran on työ
Anonyymi-ap
4
109
Vastaukset
- Anonyymi
...niin jos myös tekee sen työsopimuksen mukaan hommat.
- Anonyymi
ainahan sillä on merkitystä itselle millaista työtä tekee. Mieluummin sellaista työtä jossa onnistuu ja on työssänsä hyvä ja että työssä säilyy terveys.
- Anonyymi
Mainitsemiesi lisäksi: että palkalla tulee toimeen, että työ on koulutusta vastaavaa kokoaikatyötä ja että ammattikuva laajenee.
- Anonyymi
-kyllä juuri niin jos tekee hommat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265