Nainen ahdistaa!!!

Lähettelee rakkausviestejä, ei tajua etten halua. Nssittu ollaan vaan kolmesti. Mikä näitä ämmiä riivaa? Miksei ne tajuu et leikki leikkinä?
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerroitko heti alussa ettet halua muuta kuin seksiä? Muuten oletus voi olla että haluat hänen kanssa olla. Suosittelen korjaamaan asian pikaisesti vaikka se häntä kirpaisisikin mutta loppuu väärinkäsitykset.

Äänestä
  • No on kyllä sanottu! Ja ihan hyvin ymmärsi niin vein sit syömään kiitokseksi ja ostin sormuksen, siis ihan sellaisen etusormeen vaan ja nyt se ragee enkä ymmärrä ko halusin vaan pikku kivaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lähettelee rakkausviestejä, ei tajua etten halua. Nssittu ollaan vaan kolmesti. Mikä näitä ämmiä riivaa? Miksei ne tajuu et leikki leikkinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu