Sauna treffit

Anonyymi-ap

Nainen on ensimmäistä kertaa miehen luona treffeillä miehen vanhempien saaressa saunassa miehen kanssa ja ämpärissä on jääpaloja ja pommakkia saunajuomana, jonka mies kantaa saunaan.
Mies on lämmittänyt puukiukan hekuvan kuumaksi ja nainen avaa saunan oven ja mies huomauttaa, täällä ollaan sitten aatamina ja eevana, että vaatteet pois.
Mies esittelee naiselle isoisän valmistaman jalkapohjien kuorinta laitteen, joka on tehty vanhasta hiomakoneesta eli smirgelistä ja sillä löylyssä pehmenneet jalkapohjien iho on helppo hio pois.

Ollaan saunottu puoli tuntia ja sitten kuuluu oven takaa koputusta.
Jahas, toteaa mies, vanhempani ovat saapuneet.
Mies toteaa naiselle, että me sitten jatkossa saunomme vanhempieni kanssa ja sinäkin voit tuoda vannhempasi saunomaan, mitäs nainen siihen sanot??

9

580

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sanon että vanhempani eivät enää sauno, koska ovat Taivaan isän luona ja lisään, että sauno sinä vanhempiesi kanssa, jos haluat ja jos noin teet, minä saunon yksin.

    • Anonyymi

      Saunon yksinäni, eli ei tule treffejä.

    • Anonyymi

      Olen sanonut miehen kanssa mutta bikinit päällä aluksi ja varmistan kyllä ettei miehen vanhemmat ilmesty paikalle. Jo neljänsien treffien jälkeen saunoimme alasti minun aloitteesta, mies oli herrasmies eikä yrittänyt seksiä saada heti kun näki minut alasti.

    • Anonyymi

      Eipä mua taaskaan hämännyt saunaan tunkevat vanhemmat vaan tuo smirgel.
      Tuskin sen jäljiltä on kovettumia, sieniä, jos jalkapohjiakaan.
      Vilma
      Kaikkea keksitkin...
      Lauantai on monen saunapäivä ja smirgelistä lähtee korvia viiltävä ääni, pahempi kuin Black Sabbathista.

    • Tuota ei kohdallani edes tapahtuisi, koska en ikinä menisi kenenkään kanssa ensitreffeille johonkin saareen, jossa ei ole muita ihmisiä mailla halmeilla. Enkä myöskään saunaan. Alasti tai ei.

    • Anonyymi

      Minun piti tavata ensimmäisen kerran mies livenä treffipalstaviestittelyn lomassa. Hän kertoi että mennään hänen luonaan saunaan jonka jälkeen hän laittaa ruoan ja tekee muutamat drinkit. Sanoin etten tule saunaan ensitreffeillä. Hän siihen sitten että jo vähän ajattelinkin ettemme sovi toisillemme. Se jäi siihen. Vieläkin roikkuu samalla palstalla kuten minäkin.

    • Anonyymi

      En kyllä ventovieraan kanssa saunoisi, tutunkin kohdalla poistuisin jos vanhempansa kutsuisi intiimiin hetkeemme! 😤

      • Anonyymi

        Ei kai se haittaa vaikka vanhemmat saunaan tulisivat, kun saunassa ei ole valoja.
        Ei siellä näe ketä sauanssa on, vaikka olis koko suku, lauteet vaan narisisi.


    • Anonyymi

      Naisen leskeksi jäänyt isä sitten saapuukin saunomaan. Mutta hänellä on 25-senttinen megakalu. Miehen äiti kiljaisee hämmästyksestä, hänen silmänsä on pudota päästä, ennen pyörtymistä. Miehen mikropilinen isä kiroaa kuuluvasti ja ilmoittaa happamana lähtevänsä kalaan ja alkaa pukemaan vaatteita takaisin ylleen. Koska mikropilisyys tapaa olla perinnöllistä, on mieskin lähdössä isänsä seuraksi kalaan. Nainen sanoo laittavansa ruokaa kalastajille, ja naisen isä jää yksin elvyttämään miehen äitiä.

      Illalla sitten miehen äiti on ruokapöydässä punaposkisena ja onnesta maireana, ettei häntä ole koskaan nähty yhtä onnellisena. Miehen isä on edelleen happana, ja on pöydässä passiivisaggressiivisen ilkeä. Tämä ei kuitenkaan näytä vaikuttavan miehen äidin, joka on iloinen kuin uudestisyntynyt.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      129
      1323
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      100
      841
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      650
    4. 50
      567
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      11
      481
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      454
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      150
      422
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      30
      397
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      174
      372
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      25
      368
    Aihe