Nainen on ensimmäistä kertaa miehen luona treffeillä miehen vanhempien saaressa saunassa miehen kanssa ja ämpärissä on jääpaloja ja pommakkia saunajuomana, jonka mies kantaa saunaan.
Mies on lämmittänyt puukiukan hekuvan kuumaksi ja nainen avaa saunan oven ja mies huomauttaa, täällä ollaan sitten aatamina ja eevana, että vaatteet pois.
Mies esittelee naiselle isoisän valmistaman jalkapohjien kuorinta laitteen, joka on tehty vanhasta hiomakoneesta eli smirgelistä ja sillä löylyssä pehmenneet jalkapohjien iho on helppo hio pois.
Ollaan saunottu puoli tuntia ja sitten kuuluu oven takaa koputusta.
Jahas, toteaa mies, vanhempani ovat saapuneet.
Mies toteaa naiselle, että me sitten jatkossa saunomme vanhempieni kanssa ja sinäkin voit tuoda vannhempasi saunomaan, mitäs nainen siihen sanot??
Sauna treffit
9
409
Vastaukset
- Anonyymi
Sanon että vanhempani eivät enää sauno, koska ovat Taivaan isän luona ja lisään, että sauno sinä vanhempiesi kanssa, jos haluat ja jos noin teet, minä saunon yksin.
- Anonyymi
Saunon yksinäni, eli ei tule treffejä.
- Anonyymi
Olen sanonut miehen kanssa mutta bikinit päällä aluksi ja varmistan kyllä ettei miehen vanhemmat ilmesty paikalle. Jo neljänsien treffien jälkeen saunoimme alasti minun aloitteesta, mies oli herrasmies eikä yrittänyt seksiä saada heti kun näki minut alasti.
- Anonyymi
Eipä mua taaskaan hämännyt saunaan tunkevat vanhemmat vaan tuo smirgel.
Tuskin sen jäljiltä on kovettumia, sieniä, jos jalkapohjiakaan.
Vilma
Kaikkea keksitkin...
Lauantai on monen saunapäivä ja smirgelistä lähtee korvia viiltävä ääni, pahempi kuin Black Sabbathista. Tuota ei kohdallani edes tapahtuisi, koska en ikinä menisi kenenkään kanssa ensitreffeille johonkin saareen, jossa ei ole muita ihmisiä mailla halmeilla. Enkä myöskään saunaan. Alasti tai ei.
- Anonyymi
Minun piti tavata ensimmäisen kerran mies livenä treffipalstaviestittelyn lomassa. Hän kertoi että mennään hänen luonaan saunaan jonka jälkeen hän laittaa ruoan ja tekee muutamat drinkit. Sanoin etten tule saunaan ensitreffeillä. Hän siihen sitten että jo vähän ajattelinkin ettemme sovi toisillemme. Se jäi siihen. Vieläkin roikkuu samalla palstalla kuten minäkin.
- Anonyymi
En kyllä ventovieraan kanssa saunoisi, tutunkin kohdalla poistuisin jos vanhempansa kutsuisi intiimiin hetkeemme! 😤
- Anonyymi
Ei kai se haittaa vaikka vanhemmat saunaan tulisivat, kun saunassa ei ole valoja.
Ei siellä näe ketä sauanssa on, vaikka olis koko suku, lauteet vaan narisisi.
- Anonyymi
Naisen leskeksi jäänyt isä sitten saapuukin saunomaan. Mutta hänellä on 25-senttinen megakalu. Miehen äiti kiljaisee hämmästyksestä, hänen silmänsä on pudota päästä, ennen pyörtymistä. Miehen mikropilinen isä kiroaa kuuluvasti ja ilmoittaa happamana lähtevänsä kalaan ja alkaa pukemaan vaatteita takaisin ylleen. Koska mikropilisyys tapaa olla perinnöllistä, on mieskin lähdössä isänsä seuraksi kalaan. Nainen sanoo laittavansa ruokaa kalastajille, ja naisen isä jää yksin elvyttämään miehen äitiä.
Illalla sitten miehen äiti on ruokapöydässä punaposkisena ja onnesta maireana, ettei häntä ole koskaan nähty yhtä onnellisena. Miehen isä on edelleen happana, ja on pöydässä passiivisaggressiivisen ilkeä. Tämä ei kuitenkaan näytä vaikuttavan miehen äidin, joka on iloinen kuin uudestisyntynyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,834443Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu243198Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt392874Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1162655Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172519Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka432417- 132304
Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132265MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142045Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281717