Miltä tuntuu ryhmäseksi naisesta

Anonyymi-ap

Olen 40 v. nainen ja minä olen tuota harrastanut 20 vuotta, siispä voi kertoa kokemuksesta. Silloinen poikaystäväni tuota ehdotti ja hiukan varauksella minä suostuin. Festareilla, aivan ex tempore tuntemattoman kanssa teltassa. Olihan tuossa hiukan sulattelemista, vaikka poikaystäväni ei siitä ollut moksiskaan.

Toisella kertaa juttu meni niin ikään tuntemattoman henkilön kanssa ja noo.. olihan se jännää. Kolmas kerta toden sanoo, siis oliko tuo mun juttu vai ei. Ensin ei ja viikonpäästä kyllä. Poikaystävät kyllä vaihtui kaksikin kertaa, siis sepä vakkari. Lopulta kohdalle sattui hiukan vanhempi mies, joka ns. ymmärsi, sanotaan vaikka yskän tai tuon tahtotilan.

Nyt 16 vuotta myöhemmin tuo on ihan perusjuttu pari kertaa kuukaudessa, siis noin, ei toki säännöllisesti. Parinvaihdosta en pidä, mutta erinäisistä pyörä jutuista ja doggingista erityisesti. Parasta on nuo anonyymit jutut, en siis tiedä aina edes partnerin etunimeä. Mieheni saa katsella, jos tahtoo ja toki vaikka osallistua.

Alku aina hankalaa...lopussa seisoo..kiitos. Vaatihan tuo asennoitumista ja totuttelua, mutta olen lohduttautunut sillä, että tekee ihmiset typerimpiäkin juttuja.

0

659

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

        "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
        Maailman menoa
        240
        45251
      2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

        Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
        Maailman menoa
        123
        25996
      3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

        Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
        Maailman menoa
        325
        15677
      4. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

        KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
        Maailman menoa
        30
        11203
      5. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

        Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
        Maailman menoa
        171
        10805
      6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

        Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
        Maailman menoa
        122
        9707
      7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

        Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
        Maailman menoa
        36
        9691
      8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

        IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
        Maailman menoa
        85
        8488
      9. 242
        6824
      10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

        https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
        Maailman menoa
        223
        6491
      Aihe