Kun miehellä on iso se

Anonyymi-ap

Tökerö otsikko, mutta tositarina. Itse olen isokokoinen, ja siis miehisyyteni on myös isokokoinen, ja se on aiheuttanut minulle pelkästään ongelmia koko elämäni ajan. Jo nuorena naiset alkoivat piirittämään minua ja lähestymään, tulivat lähelle ja juttelemaan ties mitä. Minua alkoi ärsyttämään koko tilanne todella paljon ja halusin vaan eroon heistä. Kun joka paikassa mihin menin niin naiset lähestyivät ja lähentelivät, hississä, hammaslääkärissä(hammaslääkäri itse), optikolla, vaatekaupassa, juhlissa, missä tahansa. Ja tämä alkoi jo nuorena, varmaan viisitoistavuotiaana. Aloin karttamaan naisia sen seurauksena, enkä siedä enää naisia juuri ollenkaan. Alkoi inhottamaan se ilme mikä naisille tulee kun he näkevät minut ja huomaavat "sen" koon.

Toisten miesten ei tarvitse olla yhtään kateellisia, teidän normaalikokoisten miesten elämä on sujunut varmasti paljon paremmin kuin minulla.

Ja kun naiset sanovat ettei sen koolla ole merkitystä niin he valehtelevat täysillä. On sillä heille paljonkin merkitystä, mutta muut meriitit mitä mies on saavuttanut saattavat ajaa sen koon edelle. Tai jos mies on muulla tavoin sopiva naisen elämäntavoitteita täyttämään niin se on naiselle merkitsevämpää kuin "sen" koko. Usko pois, nainen tekee tälläisiä laskelmia päässään koko ajan, että mistä tulee plussaa j a mistä miinusta.

0

341

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

        "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
        Maailman menoa
        151
        6817
      2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

        Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
        Henkirikokset
        63
        5963
      3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

        ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
        Maailman menoa
        88
        4559
      4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        107
        4509
      5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        162
        4310
      6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        94
        1690
      7. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        402
        1586
      8. Anteeksi kaikesta...

        Olin tosi hölmö...
        Ikävä
        82
        1389
      9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        31
        1377
      10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

        Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
        Ikävä
        41
        1151
      Aihe