... Minkä olin ajatellut, että voisin antaa sinulle. Huomasin juuri, että en keksi mitä voisin sinulle tarjota. Enkä rupea kilpailemaankaan.
Se nainen tuntuu antavan sulle kaiken sen...
Anonyymi-ap
4
149
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Minä (vaalea nainen) en edes ole kilpaillut missään vaiheessa enkä aio jatkossakaan kilpailla. Hän joko on kanssani tai ei ole ja välillä ehkä on ja välillä ei ole. En takerru.
- AnonyymiUUSI
Kenestä tässä onkyse?
- AnonyymiUUSI
Minä en rupea kilpailemaan kenenkään kanssa! Yksi ikäiseni mies riittää minulle, vielä en tiedä kuka hän on, joka on minulle sopivin!
- AnonyymiUUSI
en kilpaile, enkä millään tasolla halua häiriköidä muiden suhteita!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1322953- 61341
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2201296Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701171- 441129
- 371001
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38991Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133947- 47944
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36867