3kimppa 3. pyörän näkökulmasta

Anonyymi-ap

Millaista on ollut mennä kolmanneksi pyöräksi jonkun pariskunnan kanssa? Miten olet sopinut heidän dynamiikkaansa? Onko seksi keskittynyt sinuun enemmän kuin pariskunnan toiseen puoliskoon?

2

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ole kolmaspyörä vaan pariskunnan mies. Meillä seksi keskittyy seuraavasti.

      2M 1N Seksi keskittyy vain vaimooni.

      2N 1M Seksi keskittyy vuoroin vaimooni ja toiseen naiseen. Lopussa naiset keskittyyvät minuun.

    • Anonyymi

      Minun kohdallani tyydytin ensin naista ja mies seurasi sivusta. Myöhemmin hän liittyi mukaan ja usein panimme vuoretellen suuhun ja pilluun. Parasta oli kun nainen halusi tuplapanoa. Mies oli usein alla ja pani pilluun samalla kun minä panin takapäin peppuun. Ehkä nautinnollisin juttu oli kun yhdellä kerralla mies oli alla ja pani naista peppuun ja minä tulin päältä ja laitoin pilluun. Oli makea kyykkyasennosta laittaa nautinnollisesti ja hitaasti pilluun, kun samalla tunsi pepussa olevan kullin välilihan läpi. Pillu oli niin tiukka, kun toinen kalu oli peppureiässä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. puukkotappelu-keskella-tieta

      https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo
      Rovaniemi
      31
      2373
    2. Pidätkö kaivattuasi

      Haluttavana? Miksi erityisesti?
      Ikävä
      70
      1143
    3. Suurimman myrskyilyn jälkeen

      vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul
      Ikävä
      43
      1115
    4. Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa

      Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja
      Maailman menoa
      81
      1067
    5. Tiedätkö mikä mulle

      On vaikeaa?
      Ikävä
      44
      886
    6. Mitä antaisit nainen ensimmäiseksi?

      Kaipaamallesi miehelle.
      Ikävä
      74
      841
    7. Mikä piirre on kasvoissa tärkein?

      Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?
      Ikävä
      91
      838
    8. Helpottaisi paljon

      jos saisin tietää miten sulla menee.
      Ikävä
      53
      820
    9. Koirahyökkäys filpuntiellä.

      Poliisi määräsi koiran lopetettavaksi välittömästi. Kerrankin selkärankaista toimintaa poliisilta. Toivottavasti hoituu
      Pori
      84
      747
    10. Paavi on kuollut

      Suuri humanisti ja kirkollinen johtaja, Paavi Fransiscus on kuollut 88 vuoden iässä. Katolinen maailma (suurin kristill
      70 plus
      113
      734
    Aihe