Saan annostuksellisesti muutaman gemmin sekä sen lisäksi muita aineita yht. 2520,02 mg sekä 3623 µg erinäisiä elimistön ainesosia / vrk. Elämä helpottuu niiden myötä. Olen tuumaillut pystyisinkö olemaan edes ilman niitä enää tässä vaiheessa tätä uudehkoa elämäntyyliäni 🤔. -💊-.
Palstaan eloa
Anonyymi-ap
3
116
Vastaukset
- Anonyymi
Vahvin! Kuntoilin. Jaksoin. Voitin. Ei ongelmaa ;). Kunhan mulla menee lujaa! Se on vähän pakko koska ei oo ketään kenen kaa jakaa kaikki potentiaalini ja elämänhaluni rippeet. -💊-.
- Anonyymi
Hyvä hyvä! 👏 Tuttuja ajatuksia, vaikka joskus ei jaksa.
- Anonyymi
Palstaan pitäisi saada järkeä myös elon lisäksi mitenhän se onnistuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871714- 851222
- 1101113
- 67906
- 102874
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56818- 47731
- 36722
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33653