Poliisin ratsia ryhmä

Anonyymi-ap

Mikäs tää ratsia ryhmä on Facebookissa,yllä pitäjä on eräs henkilö joka poistelee ryhmästä mielivaltaisesti.Poliisi oli kiinnostunut ryhmän toimista kun näytin heille kirjoituksia.Kopioin tarvittaessa.

5

879

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eihän se ole kun lapsellisten ihmisten ryhmä,seurataan missä poliisit ja raja liikkuu.Heti sitten kirjoitellaan.

      • Anonyymi

        Mietippä ketkä ylläpitäjinä,haha.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mietippä ketkä ylläpitäjinä,haha.

        Eihän se ole kuulemma vitsi palsta.Humalassa ajavat näkyy olevan palstan jäseniä.Tälläisellä ratsia ryhmällä suojellaan sellaisia jotka ajelevat humalassa.Miettikäähän onko se oikein.Ei todellakaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eihän se ole kuulemma vitsi palsta.Humalassa ajavat näkyy olevan palstan jäseniä.Tälläisellä ratsia ryhmällä suojellaan sellaisia jotka ajelevat humalassa.Miettikäähän onko se oikein.Ei todellakaan.

        Sehän on hyvä kun tietävät, että poliisi on liikkeellä eivät lähe ajelemaan muuten ne ajasivat pieruissa eikä välttämättä kuitenkaan jäis kiinni.


    • Anonyymi

      No ketä?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      95
      2890
    2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      79
      2373
    3. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      24
      1916
    4. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      22
      1490
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      29
      1460
    6. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1315
    7. siis ihan oikeesti

      Tämä on naurettavaa
      Ikävä
      87
      882
    8. Murtautuminen uimahalliin

      17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
      Kiuruvesi
      26
      867
    9. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      62
      816
    10. Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.

      Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois
      Hybridi- ja sähköautot
      2
      729
    Aihe