Meinasitte tappaa vai?? Tai murha se kyllä olisi, koska suunniteltu vuosia!!!!!!!!! Luulette vain ette jäisi koskaan kiinni, kyllä jäätte, teitä osataan kyllä epäillä!!!!!
Suolamyrkytykseenkö
Anonyymi-ap
11143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hehee ☺️
Sait mielihyvää tästä palstaäijän fantasiasta, koska yhdistät sen kiusaamisen kohteeseesi ja koet näitä valtapurskauksia? Jos päätyisit joskus mielentilatutkimukseen, sinä et sitä klaaraisi
Aivan kuin tähän prodigyyn ennen uskoneilla jotenkin hävettäis assosioitua tällaiseen nyt
Ja tästä ohimennen mainitseminen olisi vakavaa henkistä väkivaltaa ja lokaamista. Voi juku.
Me ja meidän maine nyyh
No eivät ehkä stoorien mukaan ole esim siskoaan sentään lempineet. Pärjäilemisiä.
Naureskelen palstaäijälle ja sykoosilleen eli sulle
Sullakaan ei vissiin käy ikinä mielessä, että erehtymisen mahdollisuuksia on suuntaan ja toiseen ja tämä saitti on muutakin luin sinun henkilökohtainen pelikenttä. Olet kyllä hyvällä asialla, mutta tapa on välillä vähän väärä. Puolin ja toisin ollaan myös toisiamme esitelty sekä gubeteltu. Joskus voisit antaa muillekin vähän ilmaa ns
Oli miten oli. Kohtahan se gubbe nähdään ihan livenä ja kuulemani mukaan aika raffisti menee
No se on kuitenkin pääasia se. Ja muut ”prosektit” sivussa jos niikseen tulee.
ei ois taas pitänyt ees kirjoittaa mitään kun ette ansaitse multa yhtään mitään huomiota. Ja se suola taitaa olla vain yritys peittää sen toiseen aineen makua mitä joka paikkaan kylvätte!!!!