Turkkilainen poikaystävä joka asuu suomessa

Anonyymi-ap

Hei, haluaisin kuulla onko täällä ketään joka ois seurustellu turkkilaisen kurdin kanssa? Enntiiä menikö tuo oikein mutta haluaisin kuulla mielipiteen kannattaako sekaantua. Tämä kyseinen "mies" on nuori 22vuotias, asunut vasta vajaa 3 vuotta suomessa, huonoissa väleissä suomessa asuvan isänsä kanssa mutta kova tekemään töitä, on 12 tuntia päivässä pienessä kylässä pizzeeriassa töissä. Joka tapauksessa, 3 kuukautta olemme tunteneet, ja n.5 kertaa sinä aikana hän on laittanut välit poikki minuun. Kaikki pitäis saaha heti, vaikka ite oisin hissukseen näin alkuun ottanu ja ko aik olis oikea ni esitellyt perheelle. Todella ailahteleva mieli, enkä oikeen ole varma onko narsistisia piirteitä. Kotoisin konyasta. Oisko mielipiteitä asiaan..

4

238

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suosi Suomalaista.

    • Anonyymi

      Tuo ei paikkakunta mistä on kotoisin ei pidä paikkaansa, ja on vissiin muuttanut jo takaisin eli ei asu enää suomessa ja on myös vanhempi mitä tuo ikä. Eli paskaa kaikki

    • Anonyymi

      Omaa voimakkaat tunteet, todennäköisesti olisi sinusta myös mustasukkainen? Jos alkaisit olemaan hänen kanssaan vakituisemmin, voisi olla, et alkaisi määräämään sinun menemisiä ym. Vapaus valita omia tekemisiä voisi olla jatkuva riidan aihe?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      34
      3956
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1879
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1354
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1286
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1175
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      1031
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      941
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      331
      894
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      26
      881
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      39
      872
    Aihe