Sugardaddy

Moi mitäköhän löytäis sugardaddyn? Oon 21v nainen ja kiinnostais löytää itsellensä sugardaddy
3766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

49v, sporttinen varattu mies. Kelpaako 1000e kuussa? pari tapaamista ja joskus lomaseuraksi ulkomaille

Äänestä

Soita SugarDannylle, jos Helmi on jo rupsahtanut.

Äänestä

Pituus ja paino? Onko ihosi pilattu tatuoinneilla tai läväreillä? Hiusten väri, värjäys ja pituus?

Miehillä on samantyyppiset kriteerit naiselle, olipa kyseessä mikä tahansa maksusitoumus taikka vaihtokauppa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moi mitäköhän löytäis sugardaddyn? Oon 21v nainen ja kiinnostais löytää itsellensä sugardaddy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu