Eli mitä tuhon voi sania?
50 vuotiaalle sopiva on 60 vuotias
17
152
Vastaukset
- Anonyymi
Eläkkeelle
- Anonyymi
Luovutus
- Anonyymi
Kuuskypäselle 70 v hienosti menee
- Anonyymi
Oletettavasti siis 50- vuotiaalle on 40-vuotias yhtä sopiva.
- Anonyymi
Ei ole kun on kyse naisesta
- Anonyymi
40 v nainen eli hän käy 20 v mies.
- Anonyymi
Elämä on kovaa
- Anonyymi
Ei tarvitse sania mitään.
- Anonyymi
Murskaavia lukuja, että 40 v nainen päättää sen. Puheet on pidetty. Hyvää joulua seuraava päätepiste jos siihen saakka kykenee.
- Anonyymi
Iällä ei ole väliä vaan yhteensopivuudella ja tunteilla. Ei kukaan ulkopuolinen voi siitä päättää kuka on kellekin sopiva.
- Anonyymi
Tunteet ja kunto vaikuttaa myös..
- Anonyymi
Kunnossa
- Anonyymi
Ottaako sen tumman kteikkalaisen, onko varakas pystyykö huolehtimaan ja pettääkö kuin muutkin ? Useimmat niistä pettää.
- Anonyymi
Saa vielä sukupuolitaudinkin.
- Anonyymi
Voi sanoa niin, että minulle M68 sopiva, ja ainoa kelpaava, on teininainen, siis 19v tai nuorempi hoikka kaunotar.
🦵 - Anonyymi
Olen kyll' vielä alle ja sä jo yli..
- Anonyymi
Olen 56 ja naisystäväni on 27.
Hyvin menee - ja kaiken huipuksi nainen tienaa enemmän kuin minä ja on erittäin halukas makkarissa.
Ikäero on kateellisten paskapuhetta.
Aivan sama, vaikka kasikymppisellä naisella olisi kolmekymppinen mies.
Mitä se kenellekään kuuluu.
Eniten valittavat ne, joilla ei ole suhdetta tai oma suhde perustuu vääriin valintoihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004383
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422026- 631713
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331373Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581347Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706