Mikä ois hyvä skeittilauta
mulla meni kaverin lauta kahdessa päivässä
rikki ja en osaa muuta kuin ollien,hardflip,indy
slaidata ja manuaaleja jonkin verran sitten mulla on menny mun oma kanadanvaahtera lauta arvo n.250mk 4 päivässä rikki ja pelkällä olliella koska kaikki sanoo että mä saan ollien korkealle ja niin mä saankin.
mulla meni kaverin lauta kahdessa päivässä
rikki ja en osaa muuta kuin ollien,hardflip,indy
slaidata ja manuaaleja jonkin verran sitten mulla on menny mun oma kanadanvaahtera lauta arvo n.250mk 4 päivässä rikki ja pelkällä olliella koska kaikki sanoo että mä saan ollien korkealle ja niin mä saankin.
Vastaukset 11
Vanhimmat
vitut sä mitää osaa ollata ländäät vaa iha vituiks. ei ne dekit pelkäst ollaamisesta paskaks mee
OO SÄ HILJAA JA NUOLE KYRPÄÄ VITUN KOIRANKYRPÄ MEE PUDOTTAA NE VITUN KIVEKSES ENNENKU TUUT URPPIMAAN, TUUPPA JÄRVENPÄÄHÄ JA KYSELE VITTU JARNOO NI SAAT RÖKITYKSEN!!!!! VITUN PALLINAAMA
"Kaikki sanoo että mä on hyvä skeittaamaan ni mulla menee lauta päivässä rikki" - Kokeilepa enskerralla laskeutua ollien jälkeen vaikka trukkien kohdalle niin ei mene rikki.
niin mä tiedän mulla kin meni poikki mun micmac viikossa. en heittany ku 360 flipin ja hardflipin.
niin et otan osaa
Mun pikku broidillain menee lauta parissa päivässä rikki ku se aina heittää sen laudan täysiä maahan kun se epäonnistuu. taidat tehdä samaa. taikka sä et vaan osaa skedata oikeasti vaan vetelet vaan rappusia alas niin että pohja kuluu puhki. sitäkin on tapahtunut. paljonko sä hyppäät ollieta???
suunnilleen n.200cm
Siivetkö oot ittelles kasvattanu vai tarkotikko "n.20cm"? Varmaan kuule iha heti hyppäät 200cm? HERÄILE!
Oon alottelia ja oon ostamas trukkei (tällä hetkel) mut oisko nää hyvät alottlijalle?
http://www.lamina.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=16939
oon alottamas skeittailuu ja en tie mist ostaisin ton laudan ja mihin hintaan?... ois iha kiva jos sais halvalla, koska aion vast alottaa ni sit en viittii maksaa mitää järjettömii summii.... ja et saaks niit vamiiks koottuna vai pitääks ite vaa ostaa ne osat ja koota???
mäki alotin viimekesänä skeittauksen ja sain jo päkkärin ländii (:
Windmillin laudat on hyviä ja halpoja!