Apua apua!!!!!!!

Menin eilen sitten laitamaan itselleni raitoja. Vaikka pidin ainetta päässä vain 15 minuuttia, tuli näistä ihan valkoiset. Eli juuri sellaiset mitä en halunnut.
Olisikos kellään vinkkiä että mikä kevytväri saisi aikaan sellaiset toffeen tai tummankullan väriset raidat?!?!?!?
2398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...ulkoa, mutta meneppä ajan kanssa kauppaan ja tutki hyllyjä. Kyllä sieltä löytyy...

Äänestä

kannattaa varmaan ottaa joku sellainen sävy missä on vähän jotain kuparia ettei mee vihreeks. Tai sit joku sellanen sävyvaahto esim. Color Pulse. Sellanen oranssi "pussi" Niissä näytetää aika hyvin että minkä väriset tulee kuinkin vaaleille hiuksille. Ne lähtee kyl jossain 8 pesussa pois mut ite oon tykänny niistä. Saa sit vaihettuu väriä vaikka parin viikon välein eikä rasita hiuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


röntynen kirjoitti:

Menin eilen sitten laitamaan itselleni raitoja. Vaikka pidin ainetta päässä vain 15 minuuttia, tuli näistä ihan valkoiset. Eli juuri sellaiset mitä en halunnut.
Olisikos kellään vinkkiä että mikä kevytväri saisi aikaan sellaiset toffeen tai tummankullan väriset raidat?!?!?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu