Hyvä Salibandy!
Salibandy on kaikista lajeista turhin, reikä pallolla pelataan 2 maassa vaan voi sanoa että urheilulaji, palloa lyödään vaan jonnekin, Kim Nilsson yksi tunnetuin koko lajissa ja Alba Berlinin esim 2 joukkueessa tunnetumpi urheilija kuin salibandyn tunnetuin.
Muutenkin Salibandyssa kiusaajia aika paljon ja Eveliina Lappalaisen murhaaja oli säbän pelaaja joten yllättyneet käsi pystyyn!?
Ullatuus Salibandy maailman turhimpia lajeja maailmassa.
Hyvä Salibandy!
Anonyymi-ap
4
794
Vastaukset 4
- Anonyymi
Oot vain kateelinen kun pojat ei halunnut sua mukaan pilaamaan hyvät fiilikset
- Anonyymi
Pelataan kaksi maassa? Missä se on?
- Anonyymi
Veera Kauppi on LEPAKKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll16881Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518