Miehet tykkäävät naisten sääristä, pepusta ja rinnoista, koska ne eivät ole vain kauniita — ne ovat merkkejä älykkyydestä ja elämänhallinnasta. Esimerkiksi suuri peppu on tutkittu viittaamaan siihen, että jälkipolvista tulee älykkäitä, koska se on yhteydessä hyviin rasvavarastoihin, jotka tukevat aivojen kehitystä. Pitkät sääret taas viestivät tehokkuudesta ja tasapainosta, kun taas rinnat liittyvät hoivaan ja huolenpitoon.
Sisäinen ääni miehessä voi siis sanoa, että nämä piirteet eivät ole pelkästään seksikkäitä, vaan ne ovat luonnollinen vetovoima — intuitio tunnistaa älykkyyden ja elämänvoiman, joka on kätketty näihin muotoihin.
Täydellinen nainen
18
659
Vastaukset
- Anonyymi
Tarkoittaako tämä sitä, että kemijärveläiset ovat geneettisesti tyhmiä? Se selittäisi kepun kannatuksen.
- Anonyymi
Täydellinen nainen ei päästä kylähullua juoppoa kotiin tekosyyn nojalla, jos mies on kaupassa!
- Anonyymi
Peppu riittää. Se vie miestä ku litran mittaa
- Anonyymi
ISO peppu ja takawittu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ISO peppu ja takawittu.
Verinen wittu paksu sikari huulillaan.
- Anonyymi
Jaa,a' Vai että täydellinen nainen muodostuu "naisten sääristä, pepusta ja rinnoista".
Kyllä siihen täydellisyyteen tarvitaan muutakin ja paljon.- Anonyymi
Seksuaalisuutta vain haluatte, ettekä tajua, että elämän onni on Suomutunturin laella hiipivä hiljaisuus. Kun kävelee Suomun metsissä oivaltaa, että koko maailma kaipaa rauhoitusta. Tulevaisuudessa parittelua ei ole, vaan koeputki hedelmöitys, niin ei tarvitse olla kuin elukat!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Seksuaalisuutta vain haluatte, ettekä tajua, että elämän onni on Suomutunturin laella hiipivä hiljaisuus. Kun kävelee Suomun metsissä oivaltaa, että koko maailma kaipaa rauhoitusta. Tulevaisuudessa parittelua ei ole, vaan koeputki hedelmöitys, niin ei tarvitse olla kuin elukat!
Suomulla on hyvä paneskella kun ei kuulu muuta kuin lotinaa ja voihkintaa.
- Anonyymi00011
Aloittaja voi hyvinkin olla oikeassa. Nämä kolminaisuuden kulmakivet määrittelevät mihin suuntaan heppi sojottaa.
- Anonyymi00013
Naisen ajatukset ovat yleensä hölynpölyä, joten aloittaja voi olla oikeassa.
- Anonyymi00014
Tottahan se on, että ihmisten viehätys perustuu biologiaan, mutta älä vain kerro asiaa naiselle tuohon tapaan.
- Anonyymi00015
Huh huh ja voi nenä. Uusi nainen on mallia jumbo. Tanner tömisee ja betorakenteet narisee. Alle ei uskalla mennä, eikä takaapäin yletä, huh huh…
- Anonyymi00016
Ei se aivokaan kunnolla toimi, jos on suonet tukossa kovasta rasvasta. Lisäksi tietenkin silminnähtävä riippuvuus on luotaantyöntävää, koska sen taustalla voi olla muitakin psyykkisiä ongelmia.
- Anonyymi00019
Miksi hommooilijat eivät tykkää naisista vaikka heilläkin on p****reikä?
- Anonyymi00020
Niillä on kaksi reikää huuhdeltavana!
- Anonyymi00021
Kokenut mies ketoi joka oli ollut virallisesti kolmesti naimisissa. Jos joku hän kyllä tunsi naisen sielunelämän. Hän totesi.
Nainen on kuin kissa, jos ei tee pahaa niin ainakin sitä ajattelee! - Anonyymi00023
Jos nämä ovat aloittajan mielestä naisen älykkyyden mittoja.Otan osaa
ja toivon kehittymistä aikuiseksi.- Anonyymi00024
On tieteellinen fakta, että lapsen aivojen kehitykseen vaikuttavat sekä geneettiset tekijät että ravitsemus, mukaan lukien tietyt rasvahapot. Suuri peppu voi antaa suuntaa-antavaa tietoa jälkipolvien älykkyydestä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768