Miehet tykkäävät naisten sääristä, pepusta ja rinnoista, koska ne eivät ole vain kauniita — ne ovat merkkejä älykkyydestä ja elämänhallinnasta. Esimerkiksi suuri peppu on tutkittu viittaamaan siihen, että jälkipolvista tulee älykkäitä, koska se on yhteydessä hyviin rasvavarastoihin, jotka tukevat aivojen kehitystä. Pitkät sääret taas viestivät tehokkuudesta ja tasapainosta, kun taas rinnat liittyvät hoivaan ja huolenpitoon.
Sisäinen ääni miehessä voi siis sanoa, että nämä piirteet eivät ole pelkästään seksikkäitä, vaan ne ovat luonnollinen vetovoima — intuitio tunnistaa älykkyyden ja elämänvoiman, joka on kätketty näihin muotoihin.
Täydellinen nainen
8
345
Vastaukset
- Anonyymi
Tarkoittaako tämä sitä, että kemijärveläiset ovat geneettisesti tyhmiä? Se selittäisi kepun kannatuksen.
- Anonyymi
Täydellinen nainen ei päästä kylähullua juoppoa kotiin tekosyyn nojalla, jos mies on kaupassa!
- Anonyymi
Peppu riittää. Se vie miestä ku litran mittaa
- Anonyymi
ISO peppu ja takawittu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ISO peppu ja takawittu.
Verinen wittu paksu sikari huulillaan.
- Anonyymi
Jaa,a' Vai että täydellinen nainen muodostuu "naisten sääristä, pepusta ja rinnoista".
Kyllä siihen täydellisyyteen tarvitaan muutakin ja paljon.- Anonyymi
Seksuaalisuutta vain haluatte, ettekä tajua, että elämän onni on Suomutunturin laella hiipivä hiljaisuus. Kun kävelee Suomun metsissä oivaltaa, että koko maailma kaipaa rauhoitusta. Tulevaisuudessa parittelua ei ole, vaan koeputki hedelmöitys, niin ei tarvitse olla kuin elukat!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Seksuaalisuutta vain haluatte, ettekä tajua, että elämän onni on Suomutunturin laella hiipivä hiljaisuus. Kun kävelee Suomun metsissä oivaltaa, että koko maailma kaipaa rauhoitusta. Tulevaisuudessa parittelua ei ole, vaan koeputki hedelmöitys, niin ei tarvitse olla kuin elukat!
Suomulla on hyvä paneskella kun ei kuulu muuta kuin lotinaa ja voihkintaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki1773336Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta
"I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from1022569Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä572410Riikka se runnoo työttömyyttä lisää
Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276932342Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen82299Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue321623Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling371569Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.01380- 831357
Taas alkoi soidinmenot.
Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis81350