Eikö sinulla T mies

…ole enää tunteita kohtaani? ❤️💔
5194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

E T miehellä koskaan ollut, mutta A naisella on.

Äänestä
  • En kysynyt onko jollain naisella.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    En kysynyt onko jollain naisella.

    Tottakai ET-go-home ottaisi A-naisen matkaan.

    Äänestä

Ei hajua kuka kyseessä, enkä luultavasti ole etsitty mies. Jos oon sanonut olevan, niin sitten on kyllä.

Äänestä

Pitää olla molemminpuolista, että lämpenisin. Valitettava tosi asia, jonka elämä on opettanut. Selkeys oltava, erehdykselle ei ole tilaa. Ikävät kokemat jääneet muistikuviin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

…ole enää tunteita kohtaani? ❤️💔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu