seinäjoen erikoisliikkeet

Heissan.
Osaisko joku sanoa mistä löytyy seinäjoelta liike missä myydään erilaisia peruukkeja, pikkuletti-koristuksia, hiuskuituja jne? Vai onko sellaista paikkaa? Tai seinäjoen lähellä.
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vapaudentiellä noin kelan kohdalla mutta vastakkaisella puolella on kampaamotukku jossa on myös verollinen puoli, lisäkkeitä laittavista kampaamoista kannattaa kysellä, epstorin alakerrassa on joku kauppa jossa olen irtohiusta nähnyt. kokeilisin itse epstorin kauppaa ensin.

kun ei itseä kiinnosta niin eipä tule pantua merkille

Äänestä
  • Kannattaa soittaa amikseen kampaamopuolelle ja kysästä sieltä... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsijä kirjoitti:

Heissan.
Osaisko joku sanoa mistä löytyy seinäjoelta liike missä myydään erilaisia peruukkeja, pikkuletti-koristuksia, hiuskuituja jne? Vai onko sellaista paikkaa? Tai seinäjoen lähellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu