Yhteiskunta

Syksy kiitos kun oot tullu meille ääliö tornion ääliöille .olemme tyhmiä tornion ääliöitä
4263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tiedoksi vaan ollaan me normaalitkin välillä ääliöitä . Tuomme koiria uimarannalle vaikka kahtapuolen on jokeen rajoittuvia koirapuistoja usein tyhjänä koirista.
Teit ääliöksi hyvän aloituksen.

Äänestä
  • kyllä koirat kuuluvat mieluimmin uimarannalle kuin törnedäälit.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    kyllä koirat kuuluvat mieluimmin uimarannalle kuin törnedäälit.

    Koirat kuuluu syys/talvi vaatetukseen ja pikkupiskistä tulee hyvät ajohanskat.

    Äänestä

vanhat linnahanpit ja narkit kaupungin hallitusessa kyllä naurattaa,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Syksy kiitos kun oot tullu meille ääliö tornion ääliöille .olemme tyhmiä tornion ääliöitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu