Koronarokootteet olivat puhdasta petosta. Oheinen video todistaa sen. Siinä meppi esittää tiukkoja kysymyksiä rokotevalmistajille. https://www.youtube.com/watch?v=dqdnkntyanE
Rokotteet eivät estäneet koronan saamista mutta rokotehaittoihin jopa menehtyi ihmisiä. Lääketeollisuus ei välitä ihmisistä vaan ainoastaan rahasta.
Hoitajat on usein valveutuneimpia näiden asioiden suhteen kuin lääkärit jotka lääketeollisuus saa manipuloitua ja kestittyä jo koulutusaikana. Mutta on myös lääkäreitä joita kiinnostaa totuus ja potilaat eivätkä usko kaikkea mitä heille syötetään.
Koronan aikana ne jotka epäili rokotteita leimattiin foliohatuiksi ja jopa vaaralliksiksi ihmisiksi. Nyt me tiedämme miten asia oli. Kriitikot olivat oikeassa. Lisäksi kuolleisuus oli suurinta suurimman rokotekattavuuden alueilla.
Kun seuraava pandemia tulee, muistaaa ettette ota rokotteita joita ihmisille pakotetaan. On aivan eri asia ottaa esim poliorokote kuin näitä ylikansallisesti tuputettavia tai määrättäviä rokotteita.
Uskokaa Herraan Jeesukseen ja varokaa erilaisia maailman valheita,
Koronarokotteiden epäselvyydet alkaneet paljastua
8
64
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Otin 4 vai 5 rokotetta. Ei tullu coronaa, eikä muutakaan vaivaa.
- AnonyymiUUSI
Toivottavasti et. Tuo aika on kuitenkin liian lyhyt jotta tietäisimme mitä näiden ruiskeiden immuniteetin heikentäminen saa aikaan pitkällä aikavälillä. Joka tapauksessa ne täysin tarpeettomia rokotteita ja taustalla on korruptio ja petos.
Ihmisiä kuoli näihin turhiin rokotteisiin. Maalaisjärkikin sanoi että kun rokotteita normaalisti kehitetään vuosikymmeniä, niin nyt muka hetkessä luotiin rokote joka olisi turvallinen. Tämä oli syy miksi moni ei ottanut. Mutta enemmistö uskoo kaikkea mitä viralliset tahot suoltaa.
- AnonyymiUUSI
Niin maailman valheita Nämä mene yli ruumiitten saadakseen asiaansa lävitse.
. - AnonyymiUUSI
Kun ihminen on ottanut rokotteen, hänen voi olla vaikea myöntää sitä itselleen että sen ottaminen oli virhe ja on tullut huijatuksi. Tämä maailma on paholaisen käsissä. Valhetta joka puolella. Tuo video sivuaa vain jäävuoren huippua tästä kaikesta.
Pian tulee uskovien tempaus. Heitä ei (kuten peto tulee varmasti selittämään uutisissa) kaapannut ufot tai muukalaiset vaan he on Jeesuksen luona.
Uskovien katoaminen saa aikaan suuren kriisin ja silloin alkaa Jumalan vihanaika. Jumala rakastaa ihmistä mutta vihaa syntiä. Vihanaikana tullaan tarjoamaan pedonmerkkiä joka voi olla myös rokotteen muodossa ja liittyä myös kryptovaluuttaan. Tätä merkkiä ei pidä ottaa. Tulee rukoilla ja huutaa Jeesuksen puoleen ja tehdä parannus niin voi pelastua. Ja tarvittaessa kuolla siksi ettei saa ostettua ja myytyä mitään ilman pedonmerkkiä.
Harva tietää ( ja itsekkin vasta tänään selvisi) että raamatussa puhutaan lääkemyrkystä. Se on alkukielen versiossa sanalla farmakeia. Löytyy ilmestyskirjasta joka kuvaa lopunaikoja. - AnonyymiUUSI
Kuka tuo tyyppi oli, joka ei edes viitsinyt esitellä itseään?
- AnonyymiUUSI
Juuri uutisoitiin, että Covid voi herättää dermantit syöpäsolut. Syövän kantasolut aktivoituvat.
Voisiko civid cRNA rokote toimia samoin?
Ottaakko vai ei rokote?
Syöpäpolilla ei ole kehoitettu rokotetta ottamaan. - AnonyymiUUSI
Otin niitä ensimmäisiä piikkejä muistaakseni pari-kolme mutta en enää muutamaan vuoteen mitään. Olenko siis turvassa koko lopun ikäni?
- AnonyymiUUSI
Samoin ja lisäksi olen sairastanut syöpää noin 9 vuotta. Mikä mahtaa olla elinajan odote kun ikää on 83?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643225Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433087- 422447
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa992180- 311903
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271800- 481616
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851405- 391290
- 811132