Naura vaan selän takana

Mäkin osaan sen tehdä ja sana leviää sustakin.
Ei kannata lähennellä kuin lipevä paska.

Kaikkeen tarttis luvan. Sen saa artikuloimalla.
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Otappa lääkkeet

Äänestä
  • Vaihtuuko se keppihevoshenkilö, jonka identiteettiä käytät esim päivittäin kenet yrität tällätä sopimaan näihin palstaäijän hong kong- provoihin? Uskooko ne vieläkin sinua?

    Äänestä

No jos yllä on lihava ja likainen lammasvaate nii kyllä saa nauraa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mäkin osaan sen tehdä ja sana leviää sustakin.
Ei kannata lähennellä kuin lipevä paska.

Kaikkeen tarttis luvan. Sen saa artikuloimalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu