Svitolina oli kaunis hieman pulska kaunotar. Nyt kun US Open katsoo niin on riutuneen ja rupsahtaneen näiköinen. Laihtunu toki on mikä vie rasvat kasvoista tuossa iässä. Ja lasta on pukannut niin se lisää 12 vuotta ikää. Silti vaikka sporttinen niin paljon ikäistään vanhemman näköinen. Tukkakin ohentunut reippaasti, liekö sterssistä.
Oiskohan Monfilsin aika alkaa vaihtaan nuorempaan, mitä mieltä?
Svitolina, mikä homma?
4
410
Vastaukset
- Anonyymi
Monfish taitaa paneskella useinkin, kun on eukko niin riutunu tosiaan.
Vetää päivät läpeensä.. - Anonyymi
Black boy saa lettuu ain halutessaan ja hmohan on 24/7.
- Anonyymi00004
Heillä on sopimus, että Monfils saa panna tennisjunnuja 16+ vapaasti kun vaimo yrittää epätoivoisesti saada itsestään nuoremman näköisen. Ja Monfils panee, se lienee syynä miksi Monfilsin peli on alkanut kulkea paremmin uran loppupuolella kun saa tuoretta erittäin kiimaista vittua hoideltavaksi. Itsekin harkitsen tennisammattilaisen uraa sen takia, että saa nuorta tussua käytännössä hapaan tappiin saakka.
- Anonyymi00005
Mahtaa Björn Borg ja John MacEnroe paneskella useamman tunnin päivässä yhä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748