K -naista ikävä

K naisen Kaipuu nyt jo vaikka eilen nähtiin❤️❤️❤️ soita tai laita viesti
xoxoxo
6160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei le oltiin. Eikö mikkää riitä☺️

Äänestä
  • Vai oliko tää edes minulle? T. Yks k

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Vai oliko tää edes minulle? T. Yks k

    Kolmas kirjain t

    Äänestä

Katria vuorostaan

Äänestä
  • Ei ollut katri eilen👟

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei ollut katri eilen👟

    No miten se vaihtui päivässä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

K naisen Kaipuu nyt jo vaikka eilen nähtiin❤️❤️❤️ soita tai laita viesti
xoxoxo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu