Tajuatteko te äijät itse

Että tuo teidän toiminta on erittäin sairasta!! Hakeutukaa hoidon piiriin pikimmiten ettei tartte pakottaa!!!!!
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sulla taitaa olla joku vamma tuolla korvien välissä, kun tällaisia tänne kirjoittelet? Oletko niitä määräileviä tytön hupakoita? Joka joutunut jonkun itselleen vääränlaisen miehen hyväksikäyttämäksi? Unelmien prinssi ei ollutkaan sitä, mitä halusit uskoa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että tuo teidän toiminta on erittäin sairasta!! Hakeutukaa hoidon piiriin pikimmiten ettei tartte pakottaa!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu