Ella Junnila korkeushyppy..

Anonyymi-ap

Juu, ella junnila näyttää taas kerran epäilijöille.. . Että hän jää TAAS karsintaan.

13

741

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      JUNNILA putoaa jo karsinnoissa,,,ei pääse edes 180cm,,,eiköhän ton punahuulen hypyt oo hypelty,,,kuunnellaan taas selityksiä

    • Anonyymi

      Hienosti Junnila suoriutui aloituskorkeudesta.

    • Anonyymi

      Aviomieskin oli näköjään kuskattu verorahoilla mukaan reissuun.

    • Anonyymi

      Se on paukutettu haarat niin aroiksi ettei voi haaristella Ella, eikö lompsia kotiapäin

    • Anonyymi

      Taas karsintaan. Ei olisi päässyt edes 175 yli. Taso laskee vuosi vuodelta. Ja laskee niin kauan kun Mikko Rummukainen valmentaa vaikkei tiedä urheilusta yhtään mitään.

      Junnilassa ei ole hoikasta olemuksesta huolimatta tippakaan urheilijamaista jäntevyyttä. Se kertoo ettei treenit maistu

      • Anonyymi

        On hänellä se etu, että peppu ei ainakaan tiputa rimaa.


    • Anonyymi

      Miesselostajat eivät uskaltaneet sanallakaan arvostella Ellan suoritusta, Se olisi ollut uran loppu Ylessä.

    • Anonyymi

      Äärimmäisen niukka tiputus,rinnan mitala..nännykkä osu

    • Anonyymi

      Seuraaviin olympialaisiin on jo alettu valita joukkuetta, varmoja valintoja ovat Helander, Murto ja Junnila.

    • Anonyymi

      Minä ihmettelen kovasti Ilta-sanomien toimittajien järjenjuoksua!
      Ensin nettisivulla juttu otsikolla "Junnila romahti täysin", sitten alapuolella "Junnila jättää Suomen!

      Siis wtf? Miksi ketään pitäisi kiinnostaa Tokiossa täysin romahtaneen Junnilan menemiset tai jättämiset, sen enempää kuin ns. "tavisten" tekemiset?

    • Anonyymi

      Ella Junnila on ehdottomasti paras selittelijä. Minun suosikkini.

      Hyppää tulokset kunnallisissa kisoissa ja isoissa kisoissa sitten selitellään armottomasti. Onneksi poikaystävä lohduttaa Ellaa kaukomailla.

      Ensi kesänä uusi turistimatka sitten taas johonkin kivaan kisareissuun. Muutaman viikon voi hillua poikaystävän kanssa ja sitten kisan jälkeen taas itketään.

      Eihän ne ole arvokisat eikä mitkään, jos ei Ella itke oman lajinsa jälkeen.

    • Anonyymi

      Ella eitulosta Junnila on kisaturisti😁

      Olihan mukava lomamatka tokioon🥳

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      86
      1358
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      35
      1081
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      19
      875
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      154
      715
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      700
    6. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      669
    7. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      186
      638
    8. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      637
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      570
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      548
    Aihe