Ikä 18-30 vuotta.
Hoikka
Näytät naiselta etkä tikku-ukolta.
Moniko palstalle kirjoitteleva naisoletettu täyttää kriteerit?
Oletko miehen arvoinen?
17
245
Vastaukset
- Anonyymi
Minkäslaiset on miehen mitat? Ikä ja muut ominaisuudet.
- Anonyymi
No eipä ap kehdannut omiaan laittaa. Et taida ap itse kovinkaan minen naisen kriteereitä täyttää vai mitä?
Eiköhän jokainen vakka kantensa valitse. En ole missin / mallin mitoissa, joten en haikaile mallipoikia.
- Anonyymi
Eipä ole käväissyt edes mielessä, että jotain ulkoisia kriteereitä tarttis laittaa miehille.
Olkaapa ihan luonnollisesti itseänne vaan. Ja lepo.
Vilma - Anonyymi
En tiedä moniko nainen täyttää antamasi kriteerit.
- Anonyymi
En tiedä kuinka monta naisoletettua on palstalla. Pitääkö naisoletetun olla nainen? 🤭
- Anonyymi
Persu on epätoivoinen, koska on alasti nähnyt vain äitinsä.
>simiti<
- Anonyymi
Ikä 18-30 vuotta. - En enää vuosikausiin. Hyvä niin.
Hoikka. - En enää vuosikausiin. Hyvä niin.
Näytät naiselta etkä tikku-ukolta. - Näytän ihmiseltä. Hyvä niin.
Moniko palstalle kirjoitteleva naisoletettu täyttää kriteerit? - Ei tarvitse täyttää mitään kriteereitä. Hyvä niin.
Olenko miehen arvoinen? - Sen päättää mies, tarkemmin vain yksi mies mieheni. Muiden miesten kelpaamiset ei minua kiinnosta edes puolta sekunnin sadasosaa.
Noin check list tehty.
Jasu - Anonyymi
Ei naisen tarvitse olla hoikka, kun on sopivasti muotoja ja kantaa ne ylpeydellä niin miehet juoksevat perässä. Salilla ravaajat ja täydellisyyden tavoittelijat ovat lopulta ne jotka jäävät seinäruusuiksi jos eivät kehitä luonnettaan. Päätyvät lopulta yhteen lihavan miehen kanssa.
Tätä on elämän hulluus. - Anonyymi
tiedätkö joka näyttää tikku-ukolle, Hjallis Harkimo näyttää vähän sellaiselle Suuri pää ja tikku-ukon jalat.
- Anonyymi
Ihan riitävän moni on vuosien varrella kiinnostunut. Useammalle ei ole tarvetta.
- Anonyymi
No tuota. Tuossa 18-30 ikähaarukassa itselläni ei juuri kysyntää ollut, eli onneksi en ole. Silloin kun olin hoikimmillani, ei myöskään juuri kysyntää ollut, eli onneksi en ole. Miten ihminen voi näyttää tikku-ukolta?
- Anonyymi
jos hu ittaa niin viikonpäi vät että mihin perustuu niiden nimet johonkin mytologiaan aina... huominen kuin torstai, vasaramiehen mieivä Thorin päivä.
'Torstai on salamoiyta ja vassroita täynnä. - Anonyymi
viikonpäivien nimet että mistä tulevat lauantai on tiesty kasi Luciferin pivä
https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/viikonpaivat-saivat-nimensa-muinaisten-jumalten-mukaan - Anonyymi
Höpsö, jokainen nainen on jossain vaiheessa elämäänsä 18-30 vuotias. Sä vaan olet liian aikaisessa tai myöhässä ton skaalan ulkopuolella olevien suhteen. Tikku-ukko on ukko, yksikään nainen ole ukoksi syntynyt.
- Anonyymi
Olen hyvän miehen arvoinen ihan ilman noin typeriä kriteereitä.
- Sheena Olen ihmisen arvoinen☝️
"Jokainen ihminen on metrin mittainen.."
vaimitesemeni🤔
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1827682Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1365279Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y562791- 2772391
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1332326Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5712134Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont722109Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi61768Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.571166Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.701149