aupairina Surreyssa, Englannissa

Heippa!
Olen ollut kaksi viikkoa aupairina Farnhamissa Englannin Surreyssa. Lahistolla on varmasti paljon muitakin, olisi kiva loytaa teidat! Itse olen tosi kiinnostunut tutustumaan eri kaupunkeihin ja seura olisi aina mukavaa! ota yhteytta: [email protected]
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

englannissa mutta en ihan lontoossa..junalla noin 20 minuuttia lontooseen ja kaupunki on Welwyn Garden City

Äänestä

Eli surreyssa oon kanssa,kesan loppuun. sit on pakko menna jatkaan opiskeluja.
uudet kaverit tervetulleita,vanhat kun alkaa palaan jo suomeen takas..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niina kirjoitti:

Heippa!
Olen ollut kaksi viikkoa aupairina Farnhamissa Englannin Surreyssa. Lahistolla on varmasti paljon muitakin, olisi kiva loytaa teidat! Itse olen tosi kiinnostunut tutustumaan eri kaupunkeihin ja seura olisi aina mukavaa! ota yhteytta: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu