Koulukiusaaminen oli lisääntynyt.
Kiusaajat oli kiltisti tunnustaneet, että he kiusaa.
Seksuaalista häirintää oli enemmän mitä koko maan keskitaso oli.
Täällä oli 18% ja koko Suomessa oli 6% ja sekin oli jo huolestuttavaa!
Onneksi voin REHELLISESTI ILMOITTAA, että EI OLE AINAKAAN MINUN LAPSET VAAN KUNNIALLISTEN FACEBOOKILAISTEN LAPSET OVAT KUNNOSTAUNEET.
Kannatti näköjään rakentaa uudet kalliit koulut.
3
194
Vastaukset
- Anonyymi
Kiusaajat ovat metsäsaamelaisten lapsia. Poikani kertoi näin. Setsemäsluokkalainen.
- Anonyymi
Älä viitsi valehdella!
Yhdenvertaisuuslain mukaan kaikki Inarin kuntalaiset ovat KUNNIALLISIA FACEBOOKILAISIA paitsi minä ja mieheni, koska MINÄ OLEN HÄNEN VAIMONA LOUKANNUT FACEBOOKILAISTEN KUNNIOITA!
Mieheni tosin ei tainnut ollakkaan hän joksi hän itseään väitti, mutta ei hän loukannut kenenkään muun kunniaa, kun minun koska asia liittyi minun kunniaan.
Hänen KAUNIS NAIS TYÖPARINSAHAN SAI KUNNIAA, koska hänen sukulaisensa väitti, että minä olin loukannut hänen kunniaansa ja yhdenvertaisuuslain mukaan hänen sukunsa sai myös KUNNIAA!
En minä niin TYHMÄ ole, että HÄNTÄ ALKAISIN HENKILÖKOHTAISESTI HAASTAMAAN KUNNIANLOUKKAUS KÄRÄJILLE.
Mieheni meistä hän joka haastaa, koska hän on miehenä sentään niin FIKSU, että suojaa vaimoaan ja syy on se, että HÄNEN VAIMONSA ON SUOMI 100 VUOTTA VANHEMPI PANOSTAJA.
Jos minun kunniaa loukataan niin se on ARVOSTUKSEN ANTOA, mutta MINÄ PÄÄTÄN ITSE KEILLE ARVOSTUSTA IHMISINÄ SUON!
EI MINUAKAAN ARVOSTETA VAAN KAIKKI MITÄ OLEN ELÄMÄNI AIKANA TEHNYT LOUKKAA FACEBOOKILAISTEN KUNNIOITA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432789SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis622247Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781939Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis651581- 1401522
- 611078
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7918Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön230875- 39770