Niin, miten on, nainen? Oletko koskaan himoinnut jotakuta miestä, vai oletko aina ollut ensin miehen himon kohteena?
Huomasin juuri, etten ole koskaan himoinnut yhtäkään miestä, vaan aloite on aina tullut miehen puolelta. Onko niin, että nainen ei himoa miestä vaan mies onkin se, joka ensiksi alkaa himoitsemaan naista?
Huomasin juuri, etten ole koskaan himoinnut yhtäkään miestä, vaan aloite on aina tullut miehen puolelta. Onko niin, että nainen ei himoa miestä vaan mies onkin se, joka ensiksi alkaa himoitsemaan naista?
Vastaukset 16
Vanhimmat
Nyt kun mainitsit, niin eipä tule mieleen tapausta jossa mies EI olisi tehnyt aloitetta.
himoaa miestä aivan samalla tavalla kuin mieskin naista. Eri asia on sitten, kumpi alkaa ensin himoitsemaan ja mikä sen saa aikaan.
feikki, tunnistin sinut oitis....
antaudu!
täytyy sanoa ihan oikeesti, että himoitsen erästä ihan tosissaan. Ja odottaa tarviis elokuun lopulle. Tein ihan itse aloitteen ja siitä se lähti. Eipä kumpikaan jaksais odottaa lomien loppumista.
-tai ammun kovilla!
Himoitsen kroonisesti erästä miestä. En tiedä olenko rakastunut häneen mutta haluttaa kyllä. Kovasti.
Oletko varma, ettei hän ensin alkanut himoita sinua, jnka jälkeen se sytytti sinussa jotain...?
Onko tosiaan niin, että himoitset miestä, joka ei tiedä tuosta himostasi mitään?
Alan himoita kun luolavaistoni antavat oikeuden siihen. Ennen olin huonompi kanavoimaan himoni järkevästi. Nyt annan niiden herätä vain jos mies vaikuttaa vakavasti otettavalta.
Ja kkauan,kerrankin odotin sitä bikineisssäni yhdessä paikassa ihan m*****nä mutta ei sinne tullut kuin joku vieras mies kameran kanssa.sai minut ikuistettua videollensa kun en huomannut CD:tä soittaessani.Mutta nyt olen jo vanhentunut ja hieman kuivahtanut.koko kukoistuskausi meni tämän perään haikaillessa.Nyt on p***at fiilikset.
Kerran mulla oli mies, joka herätti pienen "rabbitin" sisälläni. Se on ollut ehkä elämäni upein viikonloppu. Sunnuntaina tosin oltiin molemmat niin väsyneitä ja paikat kipeinä, että ei meinattu kotiin päästä. Mutta kaikki oli sen arvoista. Oli ihana "herätellä" miestä kerta toisensa jälkeen, kun välissä oli parin tunnin unet. Vielä kun tapais miehen, joka herättäis tuollaisen vaiston...UGH!
Olen himoinnut ja himoan edelleen tätä samaa miestä. Onneksi myös saan häneltä ;)
Minun täytyy tuntea mies ennen kuin himoitsen häntä, siis seksuaalisesti. Sitten jos rakastun, niin tottahan toki.
Minä en ees tiiä mitä mun himoitsemani mies musta ajattelee... Mut se on niin sairaan syötävä ettäh!!!!!!!!
Minusta rakkaus ja himo on ihan kaksi eri asiaa. Ja kyllä minä himoan myös miestä, niin että tekee kipeää. Mutta rakkauden kanssa tällä ei ole mitään tekemistä.
Teeveestä tuli Ritari Ässä!
Ja himoitsen omaa miestäni edelleen, joka ikinen päivä.