Mulla riittäisi ottajia niin paljon kuin haluan. Mun ei tarvi "saada jotakin".
Aliarvioit mua idiootti.
Anonyymi-ap
15226
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
On jollain taas hyvä mieli.
Palstaäijää kiukuttaa ja joitakin muita kiukuttaa se, että palstaäijä on toden totta palstaäijä, eikä esim nainen josta läpisty utopistisia
Ei minullakaan ottajia ole miljardi enempää.
Hyvä, lopeta sitten leikit ja mene ottamaan!
Onko sinulla trubaduuri kaikki ihan okei kun olet palannut vanhoihin huonoihin tapoihisi tälle palstaäijälle tulkuttamaan? Se jolle omasta mielestäsi tulkutat ei ikinä tule ilmestymään minnekään missä voisitte todennäköisesti törmätä
Eli sinne tekopyhään seksististä ”risteily-isäntää” tukevaan laiVVaan👎
Ei taida riittää edes yhtä "ottajaa"
Jos olisi edes yksi "ottaja" -et täällä olisi trollaamassa.
Mitä enemmän on ottajia, sitä vaikeammaksi voi mennä, ellei olla hyvin suoraviivaisia mitä halutaan ja miten toimitaan. Se olisikin maailman helpointa jos olisi vain yksi ottaja ja sillä selvä.
Joo ei. Ottajan olemassaolo ei tarkoita sitä, että itse haluaisi hänet. Minullakin olisi useampia.
Muista Sinäkin tulkita tätä palstaäijän märinää jonkun naisen piikkiin palstaorientuneessa todellisuudessa
Se on hyvä että on valinnan varaa.
Ruma possu olet
Niin hänellä riittääkin. Saisi minutkin koska vaan.
Jospa hän luuli vain, ettei hän kelpaa sinulle. Olisitko voinut puhua jotain. Jos molemmat vapaita ja tunteita oli. Voimia!
Harvemmin on ottajia sellaisille jotka haukkuu muita idiooteiksi joten epäilen.