aivot johonkin narikkaan kun lähtevät harrastamaan seksiä jonkun laastarin kanssa. Miksi eivät voi alkaa sen p*nonsa kanssa seukkaamaan kun on niin läheinen ja mukava.
Heittääkö kaipaajat ja ihastuneet..
Anonyymi-ap
11209
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Joillain toimii seksisuhde ilman että pitää alkaa tulevaisuudesta heti lässyttämään
Pornon kanssa ei voi seukata, kun se on vaan fantasiaa ruudulla.
Nyt kävi niin ettei ole kyseessä laastari. Eteenpäin pääsin yllättävän helposti. Opetellut liikaa luopumaan.
En ole harrastanut laastareita tai irtosuhteita. Pitäis varmaan alkaa harrastaa, jos sillä saisi naisen viimein pois mielestä.
Et saa
No peeveli.
Koska yleensä on joko kostopano tai kunhan purkavat pahaaoloaan ja yleensä siihen kelpaa kuka tahansa eli ei edes mitään jolla vois henkseleitään paukutella mu onnea teille
Miehillä on perustarpeet. Käyvät sellaisten luona ne tyydyttämässä jotka on menneet lankaan, jauhavat ummet ja lammet samalla kun miettivät ikävöimiään naisia.
Samat miehet jauhavat pskaa näille naisille muista naisista.
Tämä miesetymologian oppitunti oli ilmainen.
Hehee
Beibi bebiii
Nämä samat käyttävät suhteessa ollessaan samoja seksisuhteita myöhemminkin kun se on niin mukavaa ja vapauttavaa.