Kuolemaa…? Ilman minkäänlaista toivoa?
Odotanko nyt vaan
Anonyymi-ap
20276
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Toivoa mistä?
Paremmasta elämästä.
Aina on hyvä pitää toivoa yllä☺️
Sivusta
Ketään kun ei voi pakottaa välittämään kenestä tahansa!
Se on vaan hyväksyttävä että niin se on!
Ei tässä ole siitä kyse
Tiedän. Aloitus ei liity mitenkään rakkausjuttuihin.
Se on ollut tiedossa jo useamman vuoden ajan. Mutta se kaikki häirintä mitä on ollut kauan on saanut minut inhoamaan tiettyä henkilöä vuosi vuodelta yhä enemmän!
Kaikki me odotetaan
Lisään, sillä matkalla on ilon pilkahduksia mitkä värittää matkan kivaksi ja mukavaksi. Ehkä jotain suurtakin voi tapahtua niin ettei haluaisi kuolla ollenkaan.
Tasaisen tappava. Se varmasti tulee siitä harmaasta, ilottomasta ja tylsästä. Ihminen hiipuu pois. Sitten on näitä extreme urheilijoita jotka kuolevat tapaturmaisesti tehden jotain kivaa.
Artikuloiko lääkärisi epäselvästi?
Ei ole lääkäri sanonut, että olisin kuolemassa.
Hautapaikaa mietin yksi päivä että hirveästi siinäkin jälkipolville töitä.
Ens viikolla alkaa kuntoilut.
Onko käsi pystyssä?
En mä ole juurikaan muuta tehnytkään vaikka en toivoa ole koskaan menettäny elämä on turhan yksinkertasta synnytään ja kuollaan ja se väli pitäs jotenkin saada aika kulumaan voiko mitään tyhmempää edes olla
Se on sinun ongelmasi minä en voi antaa toivoa kenellekään! Kiitos siitä aivan liian kauan jatkuneen häiriköinnin ja stalkkaamisen takia!
Pitääkin laittaa tiedustelupyyntö omista asioista. Sen jälkeen taitaa olla eräällä tai eräillä alanvaihto edessä. Menee monen vuoden opiskelu pöntöstä alas.
Onhan tässä armon aikaa sulle jo kohtalaisesti annettukin. Onko stalkkauslista jopa kasvanut pikkuäijällä?