Etsin välittäjää Leviltä, pitäis myydä mökki pois. Olen kysellut kuka voisi olla sopiva välittäjä. Itse en ala myymään. Muutamaa olen jututtanut, mut aika ylimielisiä ovat. Onko suosituksia.
Mökki on Rakkavaaran alueella.
Mökin myyjä Leviltä
Anonyymi-ap
4
439
Vastaukset
- Anonyymi
Habita alihinnoittelee! Oma arvio paljon lähempänä toteutunutta hintaa!
- Anonyymi
Siinä om ideana tehdä nopeat kaupat ja sillä sipuli. Välittäjälle paskan haileeta vaikka hinta olisi kymppitonneja tai satoja alempi, prosenttipalkalla kun tekee niin nopeat kaupat tuottaa paremmin kuin myyjälle reilu hinta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä om ideana tehdä nopeat kaupat ja sillä sipuli. Välittäjälle paskan haileeta vaikka hinta olisi kymppitonneja tai satoja alempi, prosenttipalkalla kun tekee niin nopeat kaupat tuottaa paremmin kuin myyjälle reilu hinta.
Kenen mökkiä aiot myydä"?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450