Taas tuli puhelinlaskun ja monta sataa oli mennyt pulinabokseihin ja homolinjoille soitteluun! Mies vaan kirkkain silmin väittää ettei muka ole soitellut vaikka samaan aikaan on kaijutinpuhelussa jonkun luuria päin läähättävän ja onanoivan miehen kanssa. Saattaa joskus laittaa kuulokkeet kun tivaan kuka linjoilla ähisee ja jatkaa iloisena kuuntelua! Lapsiakaan ei saada kotiin huostaanotosta kun ei ole ollut varaa ostaa heille sänkyjä! Kaksi vuotta ovat odottaneet ja aina kun pitäisi lähteä sotkaan niin tili on soiteltu tyhjäksi ties mihin gaypoikien homolinjoille! Erotakko tässä pitää vai mitä tehdä? Alkaa hermot olemaan riekaleina miehen soitteluun!
Mies tuhlaa rahat pulinabokseihin ja homolinjoille soittelemalla
7
210
Vastaukset
- Anonyymi
” Lapsiakaan ei saada kotiin huostaanotosta kun ei ole ollut varaa ostaa heille sänkyjä! Kaksi vuotta ovat odottaneet ja aina kun pitäisi lähteä sotkaan niin tili on soiteltu tyhjäksi ties mihin gaypoikien homolinjoille! ” Saatteks jotai kiksejä täm äijän skeemoista?
- Anonyymi
Minkä helvetin takia elät tuollaisen miehen kanssa. Ei varmaan ole pakko.
- Anonyymi
Vaihtaisko tää palstaäijän hahmo sinussa parempaan? Hanki elämä dille
- Anonyymi
Palstaäijälle näköjään heikko kohta tämä oman houmoutensa esille tuominen... Se taitaa olla pienin huolistasi 😉
Vai mitä naisena performoiva ja netissä transuileva pskajaakko. No offence to normaalit they themit yms- Anonyymi
Kaappiseppo ja houmouden synnit
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaappiseppo ja houmouden synnit
Moni mies lankeaa puhelinhomoilun pauloihin😥 tulee avioeroja ja henkistä pahoinvointia
- Anonyymi
Joku lukko siihen puhelimen valinta kirkkoon ettei pääse kääntämään numeroita
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979