Mitä Sallaan kuuluu? Vieläkö on liikettä ja elämää?
Terveisin
Aurinkorantojen sankari
Kuis menee?
11
903
Vastaukset
- Anonyymi
Vitsinkö laukasit?
- Anonyymi
sillä ei siellä liiku mikään rahat loppu ja anaaliansa myy
- Anonyymi00005
Parantele vaan tippuri aivan rauhassa.
- Anonyymi00004
Onko Aurinkorannikolla ämpäritehdas, toivottavasti maksavat riittäv.sti sankojen asentajalle...
- Anonyymi00006
mommy
- Anonyymi00007
Jaurujoelle ku pääsis isoa ahventa pyytämää. oijjoi
- Anonyymi00008
Tylsää on. Istumahissiä ei näy ei kuulu. Tunturissa myydään jo mökkejä kun on kyllästytty kunnan saamattomuuteen.
- Anonyymi00009
Eikö se ole osakeyhtiö, joka sitä rinnettä pyörittää? Miksi ne ei tee mitään? Toimitusjohtaja ainakin vaihtoon. Ottaisivat Virkkuloista mallia, siellä tehdään töitä, eikä seisota tumput suorassa. Ja omalla rahalla.
- Anonyymi00010
Kyllä siellä se entinen komukka asustelee, joka nyt on Putinin leirissä.
- Anonyymi00011
Suomen Albania
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688