Tää meni ihan väärin

En halua mennä kotiin... Mulle jäi vain rakkaus sieluun... Loputon kaipuu.. Hyvää joulua muille.
Vaikka minun ei olisi hyvä, se on joulu sekin.
Älkää odottako ihmeitä.. Ei niitä tapahdu kun pitäisi..
Naiselta.
3148
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En anna ikinä anteeksi itselleni omaa lukkoon menemistä rakkauden edessä... Saamaton keho saa ansionsa mukaan. Olen tyhmä. Molemmat on.
/aloittaja

Äänestä

Toivon ihmettä puolestasi.

Äänestä

Se meni kuule tolle M naiselle jo kylläilee. Joten ota rauhallisesti. Kahvit juovat taas p kylässä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En halua mennä kotiin... Mulle jäi vain rakkaus sieluun... Loputon kaipuu.. Hyvää joulua muille.
Vaikka minun ei olisi hyvä, se on joulu sekin.
Älkää odottako ihmeitä.. Ei niitä tapahdu kun pitäisi..
Naiselta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu