Olen 56 v ukkomies pohjoisesta.on pitkään ollut mielessä ajatus miesten välisestä seksistä.tuntuu vain kiima kasvavan päästä kokemaan miehen kosketus/koskettelu.
Parisuhteessa meillä on erotiikkaa ihan riittävästi mut jokin vaan vetää ajatuksia miehiinkin päin.täällä on ollut paljon keskustelua myös naisten alusasuista ja niiden käytöstä,minä olen yksi niistä jotka kiihottuu myös kun saa muijan pöksyt laittaa päälle.myös seksileluja meillä on paljon.mut nyt on kokematta enää se mies jonka vielä haluisin päästä kokeileman.
Pohjoisen poika
Hyväily seuraa
Anonyymi-ap
3
108
Vastaukset
- Anonyymi00001
Otamme osaa!
hyvä että on jo kokemusta naisten asuista , ne ovat ihania
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462189- 1901665
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647