Ohhoi, nyt tulee tilitystä niille kaikille jotka kuuntelee paskaa ylisynkkää bläk metallia ja "dissaa kristittyjä". Se on kyllä sensortin aivotonta paskaa että semmonen pitäs saartaa pois koko metallin alueelta. Enkä nyt syytä bläk metallia mutta siellä on näitä sadanisteja näkyny. Mitävarten niitten pitää olla niin helvetin erillaisia ja uida aina vastavirtaan. Itte en ole mikään uskovainen mutta se on silti ärsyttävä kuulla ku joku luulee olevansa truu sadanisti ja kertoo polttelevansa kirkkoja ja kaataa hautakiviä. Siitä ei ketään hyödy koskaan, ja tuskin sellasella mitään mainettakaan enää saa. Tehkää mielummin hyvää musiikkia kun että alatte esittää jotain sairasta.
banabe truu black sadanistik metalli äijät
naurettavaa touhua
4479
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"banabe", "sadanistik", "bläk", voivoivoi! ;_;
Entäpä minkä takia pitää tulla aukomaan aivan tyhjänpäiväisistä jutuista tänne foorumeille? Vaikka tietysti ulkomusikaaliset asiat jotenkin edes liittyvät itse musiikkin ei päätään tarvitse availla aivan kaikesta asiasta. Viestisi epäkypsä asenne nousee pahemmin esille kuin albiino keskellä nuubialaisten nakurantaa kiitos huolitellun kielenkäytön ja takuulla vakuuttaa meidät "truu sadanikit" lopettamaan mustan metallin kuuntelemisen.
Juttuhan on siis niin että tuollainen angstaavan tillilttäjän ja konformistin sydämmenpurkaus ei ketään hetkautua suuntaan taikka toiseen. Mene sinä kuuntelemaan Limp Paskattiasi ja surkuttelemaan elämän kauheutta.
että ne saatananpalvojat kaatelee ja polttelee kirkkoja ei satanistit =P otappa asioista selvää googgelilla ennen ku avaudut
Olen kanssasi samaa mieltä. Täällä kirjoitukseni.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000257&posting=22000000008418263